اپل اخیرا از گوشی‌های سری آیفون ۱۴ رونمایی کرد که متاسفانه ارتقا چندانی نسبت به مدل‌های سال گذشته نداشتند. اما به نظر می‌رسد برای سال آینده تغییرات بزرگی در راه است. 
مینگ چی کو، یکی از تحلیلگران محصولات اپل گفته است که‌ میزان فروش آیفون ۱۴ پرو مکس حدود ۶۰ درصد کل فروش آیفون‌های ۱۴ بوده است و این آمار نشان می‌دهند که مدل پرو مکس محبوبیت زیادی در بین مشتریان پیدا کرده است‌.
کو گفته است که این موضوع باعث خواهد شد تا اپل سال آینده بین مدل‌های پرو و پرو مکس آیفون ۱۵ تمایز زیادی ایجاد کند تا تفاوت‌های آن‌ها بهتر دیده شود‌. در حال حاضر، تنها تفاوت آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرو مکس در بخش نمایشگر و باتری است. 
اپل هم‌اکنون به خاطر تقاضای زیاد برای مدل‌های پرو آیفون ۱۴ از تامین‌کنندگان خود خواسته است تا قطعات بیشتری برای مدل‌های پرو تولید کنند‌. در همین راستا، مارک گورمان تحلیلگر مطرح گفته است که اپل سال آینده برای تمایزگذاری بیشتر بین آیفون ۱۵ پرو مکس و آیفون ۱۵ پرو می‌خواهد آیفون ۱۵ پرو مکس را با نام آیفون ۱۵ اولترا معرفی کند‌.
در هر حال، آیفون ۱۵ پرو مکس ممکن است سال آینده برای اولین بار در تاریخ آیفون از یک دوربین پریسکوپ و دو دوربین سلفی استفاده کند. ضمنا اپل ممکن است سال آینده به جای درگاه لایتنینگ از پورت USB-C استفاده کند. 
نظر شما درباره این موضوع چیست؟
منبع: Wccftech
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster