اینتل اپلیکیشن جدیدی به نام Unison معرفی کرده است که قابلیت‌های مختلفی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. این اپلیکیشن امکان اشتراک‌گذاری کارها بین کامپیوتر ویندوزی و گوشی‌های اندرویدی و آیفون را بسیار راحت‌تر خواهد کرد. این قابلیت ابتدا روی لپ‌تاپ‌های Evo اینتل قابل‌دسترس خواهد بود‌
کاربران با استفاده از اپلیکیشن Unison خواهند تپانست یک عکس یا وبدیو با گوشی خود ثبت کنند و بلافاصله آن‌ها را برای ویرایش به کامپیوتر خود انتقال دهند. این اپلیکیشن همچنین برای دریافت و ارسال پیام صوتی و متنی نیز قابل کاربرد خواهد بود. شما همچنین امکان مدیریت نوتیفیکیشن‌های گوشی خود را از طریق کامپیوتر خواهید داشت.
این اپلیکیشن تقریبا مشابه ابزار Continuity اپل خواهد بود که به کاربران اجازه اشتراک‌گذاری اطلاعات بین لپ‌تاپ‌های مک‌بوک و سایر دستگاه‌های اپل را می‌دهد. البته تفاوت‌هایی بین این دو اپلیکیشن وجود خواهد داشت ولی در هر حال انتظار می‌رود که Unison اواخر امسال (۲۰۲۲) عرضه بشود. همانطور که گفته شد این اپلیکیشن ابتدا روی لپ‌تاپ‌های Evo ایسر با تراشه‌های آلدر لیک اینتل ارائه خواهد شد و این لپ‌تاپ‌ها اوایل سال ۲۰۲۳ روانه بازار خواهند شد.
منبع: Techspot
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster