یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
نفیسه روشن این روزها با سالن و کلینیک زیبایی که تو شمال زده حسابی سرش شلوغه و البته خودش هم به عنوان نمونه کار تو اینستا رخ می نمایونه!
شایانیوز- نفیسه روشن بازیگر جذابیه که بیشتر هم برای نقش های مثبت و به اصطلاح تو دل برو انتخاب می شد و کارش هم خیلی فراز و فرود خاصی نداشت و شاهد بشه گفت برای بازیگری یک خط رو گرفته بود و همش تکرار می کرد. همین موضوع باعث شده که نفیسه خانوم روشن خیلی برای رُل های جذاب ونقش های یک انتخاب نشه و خانوم بازیگر هم به تدریج به حاشیه رانده شد و سرانجام حواشی ازدواج و جار و جنجال هاش در فضای مجازی باعث شد که حداقل موقتی بی خیال بازیگری و سینما و تلویزیون بشه!
نفیسه روشن به قدری به حاشیه رفت که حتی خواسته یا ناخواسته از پایتخت هم رفت و ساکن یکی از شهرهای شمال کشور شد. البته تو این مسیر نباید از عشق و عاشقی و احتمالاً همسر مقام دار نفیسه خانوم به راحتی بگذریم و گویا در مهاجرت نفیسه به شما نقش به سزایی داشته است.
نفیسه خانوم روشن که خوب قطعا با بودن در شمال خیلی نمی تونه بازیگری رو ادامه بده پس به پشتوانه ثروت همسرش تو بابل یه سالن آرایشی و یک کلینیک زیبایی تاسیس کرد و باوجود اینکه تو این دوحوزه هیچ سر رشته ای نداشت اما با استخدام و به کار گیری نیروهای متخصص حالا تونسته کسب و کارش رو توسعه و رونق بده!

گفتیم که خود نفیسه تو زمینه آرایشگری و صد البته کلینیک زیبایی هیچ تخصصی نداره خانوم تو ابتدای کارش سوتی هم زیاد می داد در واقع اون اوایل اوضاع به قدری بد بود که یکبار پیج آرایشگاه نفیسه اینا ویدیویی جهت تبلیغ برای لاین فیشال منتشر کرد که ظاهرا ابتدا نوشته بوده فیشیال و بعد با کامنت و تذکر یکی از کاربران آن را درست کرده. سوال اینجاست که تیم فیشال کار خانوم بازیگر حتی هنوز تلفظ درست این کلمه رو نمیدونن! و بعد کلینیک هم میزنن! و این موضوع در کامنت ها ایجاد حاشیه کرده بود.
Untitled
اما حالا انگار با گذشت چند ماه اوضاع خیلی بهتر ده ونفیسه روشن و تیم مدیریتی شون تونستند یا استخدام خانوم های متخصص وکاربلد به مشتریانشون خدمات بدن و رضایت اون ها رو جلب کنند.
نفیسه روشن که علاقه زیادی به تیپ و لباس های رنگی و تا حدودی پر زرق و برق و گل گلییی داره در بیشتر عکس های کلینیک نیز چنین هستش. در ادامه تصویر تازه ای از خانوم بازیگر رو می بینید که با یه استایل نارجی شیک و آرایش غلیظ و استفاده از جواهرات جذاب حسابی خودنمایی کردند.
unknown_306928894_860324811537480_6958410330562809347_n (1)
البته در خصوص این عکس یه نکته تازه هممی شه گفت و اون هم زاویه سازی زیاد نفیسه خانوم هست در واقع خانوم بازیگر که خواسته حسابی گنگ بالاش رو به رخ بقیه بکشه تو این عکس با یه زاویه سازی حرفه ای تونسته فرم جذابی به فِیسش بده و از اونجایی که خانوم به جز تیپای لوکس و لاکچری دستش به چیز دیگه ای نمیره تونسته با دستبند طلا و ساعت شاخش نشون بده فقط با رخ دادنای راه و بیراهش نیست که تونسته اینقدر طرفدار واسه خودش دست و پا کنه و تیپای خفنش هم میتونه یه حاشیه تپل واسش بسازه که اسمشو دوباره سر زبونا بندازه.
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به خودروتک میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط digitalwebmaster