یکی از رسانه‌های نزدیک به سامسونگ می‌گوید به فهرست گوشی‌هایی که تا پیش از فرا رسیدن سال ۲۰۲۳ به رابط کاربری One UI 5.0 (بر پایه‌ی اندروید ۱۳) مجهز می‌شوند دست پیدا کرده است.
سامسونگ پیش‌تر بتای رابط کاربری One UI 5.0 را که بر پایه‌ی سیستم‌عامل اندروید ۱۳ توسعه داده شده دردسترس شماری از گوشی‌هایش قرار داده است و شایعه‌ها می‌گویند نسخه‌ی نهایی One UI 5.0 در تاریخ ۱۷ یا ۱۹ اکتبر (۲۵ یا ۲۷ مهر) برای گوشی‌های سری گلکسی S22 منتشر می‌شود.
GSMArena در گزارشی به نقل از سم‌موبایل (یکی از رسانه‌های نزدیک‌به سامسونگ) فهرستی از دستگاه‌هایی را منتشر کرده است که تا پیش از پایان سال جاری میلادی به One UI 5.0 مجهز می‌شوند.
گفته می‌شود سامسونگ نسخه‌ی نهایی One UI 5.0 را تا قبل از فرا رسیدن سال ۲۰۲۳ برای سری گلکسی S21، گلکسی S22، گلکسی زد فولد ۳، گلکسی زد فلیپ ۳، گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ منتشر می‌کند.
سم‌موبایل همچنین می‌گوید که گوشی میان‌رده‌ی محبوب گلکسی A53 در سال جاری میلادی به رابط کاربری One UI 5.0 مجهز می‌شود. A53 تنها گوشی غیر پرچم‌دار سامسونگ محسوب می‌شود که تا قبل از سال ۲۰۲۳ جدیدترین به‌روزرسانی رابط کاربری را دریافت می‌کند.

گفتنی است تا زمانی که سامسونگ فهرست رسمی را منتشر نکند، این خبر در حد شایعه باقی می‌ماند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster