طی تایید اینستاگرام اکنون کاربران می توانند استوری های طولانی تری را منتشر کنند. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شبکه اجتماعی اینستاگرام قابلیت جدیدی را برای کاربران ارائه کرده است که طی آن کاربران می توانند استوری های با زمان طولانی تر و پیوسته منتشر کنند. بدین ترتیب استوری های با زمان […]
طی تایید اینستاگرام اکنون کاربران می توانند استوری های طولانی تری را منتشر کنند.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شبکه اجتماعی اینستاگرام قابلیت جدیدی را برای کاربران ارائه کرده است که طی آن کاربران می توانند استوری های با زمان طولانی تر و پیوسته منتشر کنند. بدین ترتیب استوری های با زمان کمتر از ۶۰ ثانیه بطور پیوسته و بدون تقسیم بندی منتشر می شوند. این تغییر از سال گذشته توسط برخی از کاربران منتخب بطور آزمایشی مورد استفاده قرار گرفت و اکنون بصورت عمومی منتشر شد .
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
سخنگوی متا در ایمیلی که به وب سایت تک کرانچ ارسال کرد نوشت: تلاش داریم تا بهبودهای روی استوری ها برای افزایش تجربه کاربری انجام گیرد. اکنون کاربران می توانند استوری های ۶۰ ثانیه ای بدون  تقسیم بندی ۱۵ ثانیه ای ایجاد و منتشر کنند.
احتمالا تغییرات مربوط به زمان استوری ها با استقبال کاربران روبرو خواهد شد. بدین ترتیب استوری کاربران به چند کلیپ تقسیم نمی شود و مشاهده کنندگان نیز برای دیدن باقی ویدئو دیگر نیاز نیست یه صفحه ضربه بزنند. البته ممکن است این قابلیت برای کاربرانی که به ویژگی کوتاهی استوری ها علاقه دارند چندان خوشایند نباشد. با این ویژگی استوری ها شباهت بیشتری به ریلز خواهند داشت و کاربران می توانند ویدیوهای خود را به دو صورت ۶۰ ثانیه ای منتشر کنند.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster