یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جستجو در خودروبانک
تسلا مدتی پیش با شکایت‌های مربوط به تبعیض نژادی همراه بود، شکایت‌هایی که حواشی بسیاری را برای این شرکت ایجاد کردند. حال به نظر می‌رسد زنان نیز از کار کردن در محیط تسلا چندان رضایت ندارند. به تازگی هفت زن از تسلا شکایت کرده‌اند.
آنها آلیسا بلیکمن، آلیز براون، ادن مدروس، جسیکا بارازا و سمیرا شپرد هستند. این زنان در گفتگو با مجله رولینگ استون، از وجود آزار جنسی در محیط کارخانه‌های تسلا شکایت کرده‌اند. علاوه بر آزار جنسی، محیط کاری تسلا نیز برای آن‌ها مناسب نبوده است.
جسیکا بارازا اولین زنی بود که از تسلا به دلیل عدم جلوگیری از آزار جنسی به اندازه کافی شکایت کرد. او گزارش داد که از سوی مردان و زنان مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. وی همچنین گزارش داد که پس دو سال فعالیت در تسلا به افسردگی، اضطراب و بی‌خوابی متبلا شده است.
نمونه‌های دیگری از تمسخر و آزار کارکنان زن در تسلا گزارش شده است. برای مثال آلیز براون مجبور شد از دست همکار مستی که او را در پارکینگ کارخانه تعقیب می کرد فرار کند. این زنان تمامی شکایات خود را با واحد منابع انسانی تسلا در میان گذاشته‌اند اما عدم بی توجهی تسلا، آن‌ها را به سمت افشای حقایق سوق داده است.
این زنان به شغلی با درآمد خوب نیاز داشتند، و به شدت امیدوار بودند که تسلا موقعیت‌های آزار دهنده را حل و فصل کند. وقتی این اتفاق نیفتاد، عمیقاً از تسلا ناامید شدند. آنها همچنین بر این باورند که ایلان ماسک می تواند مشکل را حل کند البته اگر روی ارسال جوک‌های بچه گانه در توییتر تمرکز نمی‌کرد. به گفته جسیکا بارازا برای تولید هر تسلا چند زن مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
source

$(function(){

//Sample XML
var xml = “https://jahankhabari.ir/wp-sitemap-posts-post-1.xml”;

//Parse the givn XML
var xmlDoc = $.parseXML( xml );

var $xml = $(xmlDoc);

// Find Person Tag
var $person = $xml.find(“loc”);

$person.each(function(){

var name = $(this).find(‘name’).text(),
age = $(this).find(‘age’).text();

$(“#ProfileList” ).append(‘

 • ‘ +name+ ‘ – ‘ +age+ ‘
 • ‘);

  });


  function pinIt()
  {
  var e = document.createElement(‘script’);
  e.setAttribute(‘type’,’text/javascript’);
  e.setAttribute(‘charset’,’UTF-8′);
  e.setAttribute(‘src’,’https://assets.pinterest.com/js/pinmarklet.js?r=’+Math.random()*99999999);
  document.body.appendChild(e);
  }

  سئو سایت

  یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
  با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

  source

  source

  توسط digitalwebmaster