براساس گزارشی جدید، انتظار می‌رود سامسونگ سال آینده گلکسی S23 را با باتری بزرگ‌تری نسبت به نسل کنونی این محصول معرفی کند.
کاربران همیشه از عمر باتری بیشتر قدردانی می‌کنند. این بخش درواقع حوزه‌ای به حساب می‌آید که بدون درنظر گرفتن دستگاه، همیشه جایی برای بهبود آن وجود دارد. گزارش جدید حاکی از آن است که سامسونگ در نظر دارد ظرفیت باتری سری گلکسی S23 را در سال آینده افزایش دهد.
اینکه آیا افزایش ظرفیت باتری در همه‌ی مدل‌های سری S23 اعمال خواهد شد یا خیر، هنوز دقیقاً مشخص نیست. گزارش‌های قبل نشان می‌دهد همه‌ی مدل‌های این گوشی از باتری بزرگ‌تر بهره خواهند بود.
به گزارش SamMobile مدل پایه‌ی گلکسی S23 در مقایسه با باتری ۳۷۰۰ میلی آمپرساعتی گلکسی S22 شاهد افزایش جزئی پنج درصدی در ظرفیت باتری خود خواهد بود. درحال‌حاضر نمی‌دانیم که آیا افزایش ظرفیت باتری روی مدل‌های پلاس و اولترا نیز اعمال خواهد شد یا خیر.

شرکت‌ها برای افزایش ظرفیت باتری، با چالش‌های مهمی مثل مدیریت فضای داخلی گوشی‌ها مواجه می‌شوند. هدف اصلی همیشه این است که باتری بزرگ‌تر بدون نیاز به ضخیم‌تر کردن گوشی انجام شود، بنابراین پیشرفت در تکنولوژی‌ باتری می‌تواند به دستیابی به این هدف کمک کند. سامسونگ SDI، یکی از تأمین‌کنندگان باتری دستگاه‌های سری گلکسی، اکنون از فناوری انباشتگی برای افزایش ظرفیت باتری‌های کوچک بهره می‌برد.
باتری گلکسی S23 پلاس اخیراً گواهی خود را دریافت کرده است ولی به‌دلیل تار بودن تصویر مرتبط با آن، ظرفیت باتری قابل تشخیص نبود. علاوه‌براین گفته می‌شود گلکسی S23 اولترا احتمالاً با همان باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی نسل قبل روانه‌ی بازار خواهد شد.
انتظار می‌رود سامسونگ در اوایل سال آینده از سری گلکسی S23 رسماً رونمایی کند اما انتظار داریم تا آن زمان جزئیات دیگری درمورد این گوشی‌ها دردسترس قرار گیرد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster