مایکروسافت روز گذشته اولین به‌روزرسانی بزرگ ویندوز 11 با نام 22H2 را در دسترس قرار داد که قابلیت‌های متعددی را به این سیستم‌عامل اضافه می‌کند. با این وجود، به‌نظر می‌رسد که به‌روزرسانی یادشده مشکلاتی را نیز با خود به همراه داشته است.
بر اساس گزارش کاربران در ردیت و اپلیکیشن فیدبک هاب (Feedback Hub) مایکروسافت، نصب به‌روزرسانی 22H2 برای ویندوز 11 باعث شده تا نرخ فریم بازی‌ها با افت شدیدی مواجه شود و در برخی موارد، قابلیت G-Sync و صدای بازی‌های نیز تحت تاثیر بگیرد. با این وجود، تمامی کاربران اعلام کرده‌اند که برگرداندن ویندوز 11 به نسخه‌ی قبلی تمامی این مشکلات را برطرف می‌کند.
به‌نظر می‌رسد که مشکل کاهش نرخ فریم تنها مربوط به سیستم‌هایی می‌شود که از کارت‌های گرافیک شرکت انویدیا استفاده می‌کنند. انویدیا اعلام کرده که در حال بررسی این موضوع بوده و از این رو احتمالاً به‌زودی گزارشی در خصوص آن ارائه خواهد شد. با این وجود، برخی از کاربران گزارش داده‌اند که غیرفعال کردن سرویس انویدیا FrameView SDK و نرخ تازه‌سازی متغیر (VRR) نیز مشکل یادشده را رفع می‌کند.
کاربران برنامه‌ی ویندوز اینسایدر در زمان آزمایش به‌روزرسانی 22H2 با مشکلات مشابهی مواجه شده بودند و به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت پیش از عرضه‌ی این به‌روزرسانی نسبت به مشکلات یادشده آگاه بوده است. همچنین برخی از گزارش‌ها به مشکل صفحه آبی مرگ (BSOD) هنگام نصب به‌روزرسانی 22H2 نیز اشاره داشته‌اند اما خوشبختانه تعداد این گزارش‌ها چندان زیاد نیست.
نظر شما در مورد ویندوز 11 چیست؟ به‌نظر شما مایکروسافت باید چه قابلیت‌هایی را به این سیستم‌عامل اضافه کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
منبع: TechSpot
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster