توئیت اخیر سونی نشان می دهد این شرکت در 5 شنبه هفته آینده رویدادی را برگزار خواهد کرد و احتمالا طی آن گوشی اکسپریا 5 IV معرفی می شود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، رویداد جدید سونی در تاریخ اول سپتامبر برگزار خواهد شد و در آن گوشی اکسپریا 5 IV و […]
توئیت اخیر سونی نشان می دهد این شرکت در 5 شنبه هفته آینده رویدادی را برگزار خواهد کرد و احتمالا طی آن گوشی اکسپریا 5 IV معرفی می شود.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، رویداد جدید سونی در تاریخ اول سپتامبر برگزار خواهد شد و در آن گوشی اکسپریا 5 IV و یا همان مارک 4 رونمایی می شود. به گفته سونی امکان مشاهده این مراسم بطور زنده در کانال یوتیوب این شرکت وجود دارد. در توئیت منتشر شده توسط حساب رسمی این شرکت نیز به رویداد هفته آینده اشاره شده است. الیته بطور مستقیم از گوشی جدید نامی برده نشده است. اما در ویدئوی منتشر شده بهمراه این توئیت شاهد یک گوشی هوشمند جمع و جور بهمراه دوربین در خور توجه هستیم. با وجودیکه نام این دستگاه فاشنشده است اما احتمالا اکسپریا 5 IV خواهد بود.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
سونی در این گوشی از  چیپ اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 استفاده کرده است. دوربین این گوشی نیز همانند اکسپر‌یا 1 IV شامل 3 سنسور خواهد بود. احتمالا بک نمایشگر 6 اینچی با نرخ نوسازی 120 هرتز نیز خواهد داشت. خبرهای منتشر شده اخیر نیز نشان می دهد گوشی اکسپر‌یا 5 IV به مرحله عرضه رسیده است و 5 شنبه هفته آینده بصورت رسمی معرفی می شود. جزئیات بیشتر این گوشی پس از عرضه مشخص خواهد شد.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster