دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
با وجود این قابلیت علاوه بر تغییر چهره، می‌توان ویژگی‌هایی مانند مدل مو و لباس خود را نیز در عکس‌ها تغییر داد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
شرکت OpenAI تصمیم گرفته تا قابلیت ویرایش چهره انسان‌ها در تصاویری که از طریق مدل هوش مصنوعی DALL-E تولید می‌شود را در دسترس تمام کاربران قرار دهد. قبلا به دلیل ترس از سوءاستفاده غیرمجاز، این ویژگی در دسترس تعداد محدودی از کاربران قرار داشت و OpenAI حالا می‌گوید که پس از بهبود فیلترهای خود برای حذف تصاویر حاوی «محتوای جنسی، سیاسی و خشونت‌آمیز»، آن را برای تمام کاربران ارائه کرده است.
با وجود این ویژگی، کاربران می‌توانند تصاویر را در DALL-E به روش‌های مختلفی ویرایش کنند. به عنوان مثال، می‌توان پس از آپلود عکس شخصی خود، تغییراتی در تصاویر ایجاد کرد و حتی می‌توان ویژگی‌های خاصی مانند تغییر لباس یا مدل موی شخص را نیز ویرایش کرد. این قابلیت برای بسیاری از کاربران در صنایع خلاق، از عکاسان گرفته تا فیلمسازان، کاربردی خواهد بود.
OpenAI در بیانیه خود به کاربران درباره این ویژگی گفته:
«با بهبود سیستم ایمنی خود، DALL-E اکنون آماده است تا از این موارد کاربردی لذت بخش و مهم پشتیبانی کند و در همین حال، احتمال آسیب ناشی از دیپ فیک را به حداقل می‌رساند.»
در طول چند وقت گذشته، مدل‌های هوش مصنوعی مانند DALL-E که می‌توانند با استفاده از تعریف‌های کاربران، تصاویری را ایجاد کنند، بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند و آن‌ها تلاش می‌کنند تا معایب احتمالی فناوری خود را کاهش دهند. OpenAI به‌عنوان شرکت تولیدکننده DALL-E که با غول‌‌های فناوری بزرگی از جمله مایکروسافت ارتباط دارد، رویکردی نسبتا محتاطانه در پیش گرفته است و همین امر باعث شده تا رقبایی مانند Stable Diffusion که محدودیت‌های کمتری برای کاربران خود ایجاد می‌کنند، از آن پیشی بگیرند.
به عنوان مثال، با وجود این تغییر نیز شرایط خدمات OpenAI همچنان آپلود تصاویر افراد بدون رضایت آن‌ها یا تصاویری که کاربران حق استفاده از آن‌ها را ندارند، برای کاربران ممنوع می‌کند. با این حال، فناوری فیلتر OpenAI با وجود این قابلیت توسط کاربران بیشتری آزمایش خواهد شد که برخی از آن‌ها، در گذشته، به نادقیق بودن آن اشاره کرده بودند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster