اسپاتیفای خبر از راه‌اندازی کسب و کار جدید کتاب صوتی خود داد و حالا کاربران می‌توانند به بیش از ۳۰۰ هزار عنوان کتاب صوتی دسترسی داشته باشند. این سرویس جدید دارای رابط کاربری مجزاست و تداخلی با دو بخش موزیک و پادکست نخواهد داشت.
 البته این سرویس رایگان نیست و شما در مقابل هر کتاب صوتی یک آیکون قفل مشاهده هواهید کرد که به معنای پولی بودن آن کتاب خواهد بود و شما برای گوش دادن به آن باید هزینه آن را پرداخت کنید. 
در این سرویس، هر کتاب صوتی که خریداری می‌کنید در قسمت کتابخانه ذخیره خواهد شد و هر وقت که خواستید می‌توانید با مراجعه به آن گوش دهید. شما همچنین می‌توانید کتاب‌ها را به‌صورت آفلاین گوش کنید و حتی از قابلیت بوکمارت کردن آن‌ها استفاده کنید. قابلیت دیگر این سرویس آن است که شما می‌توانید به هر کتاب صوتی امتیاز بدهید و نظرات خود را درباره آن بیان کنید.  
اسپاتیفای این سرویس جدید را برای رقابت با آمازون ارائه کرده است و فعلا تخفیفی برای آن در نظر نگرفته است. در حال حاضر، کتاب‌های صوتی حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد بازار کتاب را در اختیار دارند و این موضوع نشان‌دهنده اهمیت آن‌هاست. حالا اسپاتیفای امیدوار است که از کسب‌وکار جدید خود درآمد قابل‌توجهی کسب کند و باید منتظر بمانیم و ببینیم در آینده چه اتفاقاتی می‌افتد.
منبغ: Techspot
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster