مایکروسافت در جدیدترین به‌روزرسانی ویندوز، ادغام آزمایشی سرویس آمازون پرایم ویدئو را با فروشگاه خود را برای کاربران اینسایدر آغاز کرد.
انتشار به‌روزرسانی ۲۰۲۲ ویندوز ۱۱، توجهات بسیار زیادی به‌خود جلب کرد، اما اخباری هم درمورد تغییرات در فروشگاه مایکروسافت وجود دارد. به‌روزرسانی فروشگاه مایکروسافت از زمان معرفی آن، مورد تأکید این شرکت بوده و روند آن همچنان ادامه دارد. این شرکت اعلام کرد که برنامه‌ی ESPN نیز به‌زودی در فروشگاه آن دردسترس قرار خواهد گرفت. علاوه‌براین، ادغام سرویس آمازون پرایم ویدئو با مایکروسافت استور به‌طور آزمایشی برای کاربران اینسایدر دردسترس قرار گرفته است که یافتن محتوا را در این پلتفرم آسان‌تر می‌کند.
پیش‌از این یک برنامه به‌نام WatchESPN در فروشگاه مایکروسافت منتشر شده است، اما برنامه‌ی جدید به‌طور اختصاصی و رسمی ازطرف این شبکه‌ی ورزشی ارائه خواهد شد. غول فناوری مستقر در ردموند وعده داده است کاربران می‌توانند، رویدادهای زنده و پخش مجدد مسابقات را ازطریق این برنامه تماشا کرده و از آن لذت ببرند. شایان‌ذکر است که ESPN در ماه جاری به‌طور رسمی در فروشگاه اپلیکیشن مایکروسافت دردسترس قرار خواهد گرفت.

به‌نوشته WindowsCentral، یک‌پارچه‌شدن آمازون پرایم ویدئو و فروشگاه مایکروسافت، امکان دسترسی سریع‌تر به فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی را فراهم می‌کند. هنگامی‌که افراد ازطریق این پلتفرم به‌دنبال محتوای خاصی جستجو کنند، نتایجی از آمازون پرایم ویدئو درکنار منابع دیگر برای آن‌ها نمایش داده می‌شود. شایان‌ذکر است پیش‌ازاین نیز شاهد ادغام محتوای سرویس دیزنی پلاس با فروشگاه مایکروسافت بوده‌ایم.
مایکروسافت ادعا می‌کند که ۹۰ درصد از برنامه‌های پرکاربرد ویندوز ازطریق فروشگاه این شرکت دردسترس کاربران قرار دارد. اخیراً موجی از برنامه‌های محبوب ازجمله ویژال استودیو کد، Canva، مایکروسافت Teams، زوم، OBS Studion و غیره در این پلتفرم ارائه شده‌اند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster