یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
استارت آپ تازه‌نفس آمریکایی با نام آپترا از محصول پیش‌تولیدی و پروتوتایپ خود با نام آپترا گاما رونمایی کرد. وقتی بحث خودروهای الکتریکی و همه‌گیری آن‌ها به میان می‌آید اشاره به زیرساخت‌های شارژ آن‌ها اجتناب‌ناپذیر خواهد بود و اینجاست که پاشنه آشیل خودروها الکتریکی نمایان می‌شود. آپترا به دنبال حل این مشکل بوده و امیدوار است خودرویی ارائه کند که حمل‌ونقل الکتریکی را بدون نیاز به شارژ توسط مالکان میسر سازد.
آپترا به‌صورت رسمی از گاما رونمایی کرده است. این شرکت در وب‌سایت خود مدعی شده گاما قیمت پایه ۲۵۹۰۰ دلاری داشته و با استفاده از شارژرهای خورشیدی فابریک خود شعاع حرکتی ۶۴ کیلومتری را ارائه می‌کند. به این ترتیب بسیاری از مردم مجبور به صرف زمان و حضور در جایگاه‌های شارژ نخواهند بود. این شرکت یک ماشین‌حساب را ارائه می‌کند که خریداران می‌توانند میزان شارژ محصول خود در سال را محاسبه کرده و بسته به منطقه خورشیدی محل سکونت و میزان رانندگی، خودروی آپترا گاما می‌تواند یک محصول ساختارشکن جلوه کند.
به گزارش پدال و به نقل از اتوبلاگ، این خودرو آخرین نسخه قبل از ورود به خط تولید بوده و مدل‌های نهایی در سال ۲۰۲۳ راهی خط تولید خواهند شد. آپترا می‌گوید برای خودروی جدید خود بیش از ۳۲ هزار پیش سفارش خرید دریافت کرده و یک‌سوم این سفارش‌ها در همین چند ماه اخیر ثبت ‌شده‌اند. شرکت موردبحث خودروی خود را در تأسیسات جدیدی در کارلزبد کالیفرنیا تولید خواهد کرد.
البته منظور ما از خودروی آپترا گاما محصولی شبیه خودروهای سنتی نیست. پروتوتایپ های این شرکت از هر نظر با خودروهای امروزی فرق دارند و قطعاً جلب‌توجه خواهند کرد. البته نیاز بسیار کم گاما به شارژر کردن و ارائه مزیت‌های خودروهای الکتریکی باعث خواهد شد این خودرو نظرات زیادی را جلب کند. نکته قابل‌توجه اینکه با محصول کندی روبرو نیستیم چراکه گاما قبلاً تسلا مدل ۳ را شکست داده و درگی که اوایل سال جاری میلادی برگزار شده بود رقابت فشرده‌ای با آئودی R8 داشت.
T
صنعت خودرو :, از کادیلاک فلیت وود تا این ماشین پلاستیکی😂😔😔
بهراد
این اخر ماشینه، موتوره یا هواپیما من نفهمیدم😂
Dian
اخه چیه این طراحی
جوری آینده نگرانه و فضایی طراحی میکنن میکنن انگار با سوخت اتمی کار میکنه
بقرآن برقی شدن ماشین یه چیز ماورایی نیست که اینقد طراحیشو فضایی میکنن
اسکوتر منم برقیه
واقعا نمیشه یه ماشین برقی با طراحی ساده و زیبا مثل ماشین های درونسوز بدن بیرون؟
meysam
حالا چرا اینطوری طراحی شده؟
بنظر نمیرسه هندلینگ جالبی داشته باشه
تو تصادفات از پهلو هم فکر کنم طوری بشه که مالکش از خریدش پشیمون بشه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آیا حساب کاربری ندارید؟
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط digitalwebmaster