دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
یورو انکپ نتایج مربوط به تست تصادف چند مدل را منتشر کرده که در بین آنها نام دو محصول از گریت وال دیده می‌شود.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
یورو انکپ نتایج مربوط به تست تصادف شماری از خودروهای جدید را منتشر کرد. تسلا مدل Y یکی از مدل‌هایی است که این موسسه ارزیابی کرده است. نسخه تولید آلمان از این کراس‌اوور الکتریکی با درخشش در تمامی تست‌های یوروانکپ 5 ستاره ایمنی از آن دریافت کرده است. امتیاز این خودرو در بخش محافظت از سرنشینان بزرگسال 97 درصد و در بخش سیستم‌های کمکی ایمنی برابر با 97 درصد است.
تسلا مدل Y در آیتم‌های حفظ خودرو در بین خطوط و سیستم پایش وضعیت راننده امتیاز کامل را از آن خود کرده؛ این کراس‌اوور محبوب در بخش پیشگیری از برخورد با سایر خودروها، دوچرخه‌سواران و عابرین پیاده نیز امتیازهای بسیار خوبی کسب کرده است.
اما به جز تسلا مدل Y، یورو انکپ به سراغ چند خودروی چینی نیز رفته که اورا Funky Cat و WEY Coffee 1 از گروه خودروسازی گریت وال دو مدل از آنها هستند. این دو خودرو نیز با عملکرد قابل قبول موفق به کسب امتیاز کامل از یورو انکپ شده‌اند.
امتیازهای اورا Funky Cat در تست‌ها عبارتند از:
امتیازهای WEY Coffee 01 نیز عبارتند از:
میشل ون راتینگن دبیر کل یورو انکپ ضمن تمجید از عمکرد محصولات گریت وال، معتقد است این شرکت استانداردهای جدیدی را برای خودروهای چینی تعریف می‌کند. بد نیست بدانید پیش از این دیگر برندهای چینی مثل NIO، لینک اند کو و MG نیز یورو انکپ را به تحسین خود وادار کرده‌اند. آقای ون راتینگن عملکرد تسلا مدل Y را نیز کاملا قابل ستایش می‌داند.
علاوه‌بر اورا Funky Cat و WEY Coffee 1، مدل‌های دیگری مثل جنسیس GV60 و کیا نیرو هم توانسته‌اند پنج ستاره کامل را از یورو انکپ کسب کنند. اما در این بین هیوندای i20 در کسب پنج ستاره ناکام باقی مانده و با چهار ستاره به کار خود در تست‌های یورو انکپ پایان داده است. این امر در رابطه با هیوندای بایون نیز صادق است، چرا که این کراس‌اوور جدید هم نتوانسته بیشتر از 4 ستاره کسب کند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster