اداره بهداشت عمومی لس آنجلس روز دوشنبه (12 سپتامبر) گزارش داد یکی از ساکنان لس آنجلس که سیستم ایمنی بدنی ضغیفی هم داشت بر اثر آبله میمون درگذشت. به گزارش سرویس اخبار پزشکی آژانس خبری تکنا به نقل از اداره بهداشت، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) ، این مورد مرگ […]
اداره بهداشت عمومی لس آنجلس روز دوشنبه (12 سپتامبر) گزارش داد یکی از ساکنان لس آنجلس که سیستم ایمنی بدنی ضغیفی هم داشت بر اثر آبله میمون درگذشت. به گزارش سرویس اخبار پزشکی آژانس خبری تکنا به نقل از اداره بهداشت، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) ، این مورد مرگ و میر رسما ارزیابی و تأیید شده است که مرگ ناشی از عفونت آبله میمون بوده است.
در بیانیه وزارت بهداشت امریکا آمده است: «این شخص به شدت دچار نقص ایمنی بود و در بیمارستان بستری شده بود. تکنا قبلا گزارش داده بود که به طور کلی، افراد دارای نقص ایمنی با خطر بیشتری برای ابتلا به عفونت‌های شدید آبله میمون‌ها نسبت به عموم مردم روبرو هستند، مانند کودکان زیر 8 سال، افراد با سابقه اگزما و افرادی که باردار یا شیرده هستند.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
در ادامه بیانیه آمده است: «برای حفظ محرمانه بودن و حفظ حریم خصوصی، اطلاعات تکمیلی در مورد این پرونده علنی نخواهد شد. افرادی که به شدت دچار نقص ایمنی هستند و مشکوک به ابتلا به آبله میمون هستند، حتما به دنبال مراقبت‌های پزشکی و درمان باشند و در طول بیماری خود تحت مراقبت پزشک باشند.»


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster