طبق اطلاعات منتشر شده توسط منابع آگاه سامسونگ قصد دارد در گوشی S23 اولترا از دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی استفاده کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تاکنون بارها اطلاعاتی در رابطه با استفاده از دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی در گوشی گلکسی S23 اولترا منتشر شد اما اکنون جز ئیات بیشتری از این دوربین منتشر […]
طبق اطلاعات منتشر شده توسط منابع آگاه سامسونگ قصد دارد در گوشی S23 اولترا از دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی استفاده کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تاکنون بارها اطلاعاتی در رابطه با استفاده از دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی در گوشی گلکسی S23 اولترا منتشر شد اما اکنون جز ئیات بیشتری از این دوربین منتشر میشود.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
یک افشاگر دنیای فناوری به نام Ice universe اعلام کرد گلکسی S23 از یک دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی استفاده می کند. دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی سامسونگ دارای پیکسل های ۰.۶ میکرومتری است. در حالیکه دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی S22 دارای ابعاد پیکسل ۰.۸ میکرومتر بود.در دوربین جدید به دلیل وجود دریچه دیافراگم بزرگتر با وجود پیکسل های کوچک تر نور بیشتری جذب خواهد شد.
با وجود اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی سامسونگ هنوز نمی‌توان در مورد کیفیت عملکرد آن نسبت به مدل های پیشین اظهار نظر کرد. احتمالا در دوربین جدید شاهد ارتقا سطح قابلیت بزرگ نمایی نیز خواهیم بود. از طرفی ممکن است کوچک شدن پیکسل ها باعث ایجاد نویز در زمان فیلمبرداری شود. زیرا در حین فیلمبرداری امکان استفاده از قابلیت ترکیب پیکسل Pixlel Binning وجود ندارد. با درنظر گرفتن تمام این موارد می توان نتیجه گرفت سامسونگ به جای کیفیت بیشتر به دنبال اعداد و ارقام در دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی است.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster