یک توسعه‌دهنده مطرح به نام Kuba Wojciechowski به اطلاعاتی در کد منبع اندروید دست یافته است که نشان می‌دهند گوگل دو دستگاه با شماره رمزهای Lynx و L10 را به دو سنسور دوربین IMX712 سونی مجهز خواهد کرد. این سنسور هنوز عرضه نشده است، ولی احتمالا یکی از آن‌ها در دوربین سلفی و دیگری در دوربین فوق عریض دستگاه مذکور استقاده خواهد شد‌.
این افشاگر قبلا اطلاعاتی درباره برخی مشخصات گوشی‌های سری پیکسل ۷ و پیکسل فولد منتشر کرده بود و حالا جزییاتی درباره دوربین‌های دو دستگاه این شرکت فاش کرده است. احتمال می‌رود اسم رمز Lynx و L10 مربوط به دو نسخه از گوشی پیکسل ۷ اولترا باشند.
چند ماه پیش شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه این گوشی مجهز به سنسورهای دوربین ISOCELL GN1 سامسونگ و IMX787 سونی در پنل پشت خود خواهد بود و دوربین سلفی آن از نوع سنسور IMX712 سونی خواهد بود.  ‌
اما حالا طبق اطلاعاتی که در کد منبع اندروید به دست آمده است پیکسل ۷ اولترا مجهز به یک دوربین دیگر از نوع فوق عریض خواهد بود که از نوع سنسور IMX712 سونی خواهد بود و یک سنسور دیگر نیز از این نوع خواهد داشت که ممکن است برای دوربین سلفی استفاده شود. 
در هر حال باید منتظر بمانیم و ببینیم گوگل درنهایت این گوشی رده‌بالا را به چه مشخصاتی معرفی می‌کند. البته این احتمال نیز وجود دارد که Lynx صرفا یک نمونه آزمایشی از سری پیکسل ۸ باشد. 
منبع: Notebookcheck
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster