شاتل موبایل از فراهم شدن امکان خرید آنلاین سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل با IP ثابت (استاتیک) خبر داد.
اپراتور تلفن همراه شاتل موبایل در جدیدترین اقدام خود شرایطی را فراهم کرده تا تمامی متقاضیان حقیقی و حقوقی استفاده از سیم‌کارت هوشمند با IP استاتیک (ثابت) بتوانند به صورت آنلاین این محصول را ازطریق فروشگاه اینترنتی شاتل موبایل خریداری کنند.
راهکار «سیم‌کارت هوشمند با IP استاتیک» به سازمان‌ها، شرکت‌ها، کسب‌وکارها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی، این امکان را می‌دهد تا IP منحصر‌به‌فرد و ثابت معتبر و دائمی خود را در اینترنت داشته باشند.
شاتل موبایل راهکار IP استاتیک مبتنی بر شبکه تلفن همراه را با امکاناتی از قبیل پیاده‌سازی سیاست‌های دسترسی‌پذیری بر مبنای IP ثابت، ارائه شناسه منحصر‌به‌فرد و معتبر به سازمان‌ها، کسب‌وکارها و افراد، تسهیل در ارائه خدماتی نظیر انتقال تصاویر دوربین‌های مدار بسته (CCTV)، VoIP، بازی‌های آنلاین، ایجاد محدودیت دسترسی به حساب‌ها و خدمات حساس و مدیریت دسترسی و ایمنی اطلاعات، توسط IP براساس سیاست امنیتی مشتریان و سازمان‌ها و همچنین افزایش ایمنی سیم‌کارت‌های سازمانی برای دسترسی به شبکه داخلی به تمامی متقاضیان و بدون محدودیت، ارائه می‌دهد.
اشخاص حقیقی برای سفارش و خرید سیم‌کارت با IP استاتیک شاتل موبایل می‌توانند به فروشگاه اینترنتی شاتل موبایل و متقاضیان حقوقی برای خرید می‌توانند به فروشگاه اینترنتی سازمانی شاتل موبایل مراجعه کنند. سیم‌کارت با IP استاتیک شاتل موبایل در قالب بسته‌های یک‌ساله و دوساله تا پایان ۲۰ مهرماه با تخفیف تا ۲۵ درصد به فروش می‌رسد.
شاتل ‏‌موبایل تنها اپراتور تلفن همراه ایران است که امکان اتصال خودکار به شبکه هر سه اپراتور دارای شبکه رادیویی کشور را برای مشترکین سیم‌کارت‏‌های خود فراهم کرده است. تمامی مشترکین شاتل موبایل با شماره‌گیری کد دستوری *1*8# یا ازطریق مدیریت اینترنتی حساب شاتل ‏‌موبایل خود می‌توانند ضمن استعلام نام شبکه رادیویی میزبان، به‏‌صورت دستی شبکه میزبان سیم‌کارت خود را در لحظه تغییر داده یا قابلیت انتخاب هوشمند شبکه را مجددا فعال کنند.
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور، می‌توانند به وب‌سایت شاتل موبایل مراجعه کنند یا ازطریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster