گوشی های هوشمند دارای حداقل سخت افزار مورد نیاز می توانند نسخه بروز رسانی اندروید ۱۳ را دریافت کنند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، نسخه عمومی اندروید ۱۳ توسط گوگل منتشر شد. همراه با آن حداقل سخت افزار مورد نیاز برای اجرای آن نیز اعلام شد که نسبت به قبل کمی ارتقا […]
گوشی های هوشمند دارای حداقل سخت افزار مورد نیاز می توانند نسخه بروز رسانی اندروید ۱۳ را دریافت کنند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، نسخه عمومی اندروید ۱۳ توسط گوگل منتشر شد. همراه با آن حداقل سخت افزار مورد نیاز برای اجرای آن نیز اعلام شد که نسبت به قبل کمی ارتقا یافته است. در پست وبلاگی گوگل آمده است برای اجرای اندروید GO حداقل دو گیگابایت رم نیاز است. در حالیکه پیش از این در نسخه های قبلی یه یک گیگابایت نیاز بود. بخش کارشناسی محصولات گوگل نیز اعلام کرد برای اجرای اندروید ۱۳ حداقل به ۱۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی نیاز است. با توجه به اعلام پیش نیازها در صورت عدم مشخصات اعلام شده گوشی ها امکان دریافت اندروید ۱۳ را نخواهند داشت. در صورتی که گوشی های جدید نیز با است سیستم عامل عرضه شوند باید برای استفاده از پلی استور به این مشخصات مجهز باشند.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
پیش نیازهای گفته شده برای اندروید GO بیشتر باید توسط شرکت های سازنده مورد استفاده قرار بگیرد. به گفته گوگل حدود ۲۵۰ میلیون نفر در جهان از این سیستم عامل استفاده می می کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster