مایکروسافت به‌روزرسانی جدیدی برای نسخه‌ی اندروید مرورگر اج منتشر کرده که مهم‌ترین ویژگی آن، بهبود قابلیت مسدودسازی تبلیغات ویدئویی است.
نسخه‌ی اندرویدی مایکروسافت اج، محبوبیت زیادی میان کاربران ندارد. براساس جدیدترین گزارش Statcounter، سهم بازار اج بسیار کم است، زیرا کاربران اکوسیستم اندروید تمایلی به مهاجرت از کروم یا مرورگر سامسونگ به مرورگرهای دیگر ندارند. بااین‌حال، ویژگی جدید اج برای اندروید احتمالاً نظر برخی افراد را نسبت به این مروگر تغییر خواهد داد و آن‌ها را وسوسه خواهد کرد تا از آن استفاده کنند.
به گزارش Neowin، نسخه‌ی اندرویدی اج، یک پرچم آزمایشی جدید برای بهبود نحوه‌ی مسدودسازی تبلیغات دریافت کرده است. آپدیت اخیر این مرورگر با پیکربندی جدید قادر خواهد بود تبلیغات ویدئویی ازجمله پیش‌نمایش‌های یوتیوب را بهتر مسدود کند. گفته‌ می‌شود این پرچم جدید عملکرد بسیار خوبی در مسدودسازی آگهی‌های ویدئویی دارد اما شاید تجربه‌ی کاربری افراد در استفاده از آن، کمی متفاوت باشد.

برای آزمایش مسدودکننده‌ی تبلیغات به‌روز در مایکروسافت اج اندروید، باید جدیدترین نسخه‌ی آن را از فروشگاه گوگل‌پلی دانلود کرده و به مسیر edge://flags/#edge-block-video-ads بروید. پرچم را روی Enabled قرار داده و مرورگر را دوباره راه‌اندازی کنید. پس از آن، هنگام استفاده از یوتیوب یا هر وب‌سایت دیگری که حاوی آگهی‌های ویدئویی است، از شر تبلیغات مزاحم رها خواهید شد.
سؤال این است که آیا مسدودکننده‌ی تبلیغات داخلی اج، می‌تواند انگیزه‌ی لازم را در کاربران اندروید ایجاد کند تا از کروم یا مرورگر سامسونگ به آن مهاجرت کنند؟

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster