انتشار رندرهای جدید آنرا X40 پیش از رونمایی برخی مشخصات فنی این گوشی را بهمراه طراحی ظاهری آن نشان می دهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوشی جدید آنر با نمایشگر ۶.۸ اینچی به پنل ده بیتی اولد مجهز است. به گفته آنرا گوشی جدید در تاریخ ۱۵ سپتامبر در چین رونمایی […]
انتشار رندرهای جدید آنرا X40 پیش از رونمایی برخی مشخصات فنی این گوشی را بهمراه طراحی ظاهری آن نشان می دهد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوشی جدید آنر با نمایشگر ۶.۸ اینچی به پنل ده بیتی اولد مجهز است. به گفته آنرا گوشی جدید در تاریخ ۱۵ سپتامبر در چین رونمایی می شود. پیش از رونمایی یک افشاگر معروف در زمینه فناوری رندرهای از این دستگاه را منتشر کرد که برخی مشخصات و طراحی ظاهری آن را نشان می دهد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
در این گوشی از نمایشگر اولد خمیده استفاده شده است و طبق تیزر منتشر شده دوربین سلفی در بالای نمایشگر و در حفره مرکزی قرار دارد. در کنار دوربین سلفی حسگر مادون قرمز و میکروفون ثانویه نیز قرار گرفته است.
رندرهای این گوشی توسط DigitalChatStation منتشر شد. طبق این تصاویر در پنل پشت حلقه دوربین غول پیکر قرار دارد. با این وجود این دستگاه تنها دو دوربین بهمراه فلش LED دارد که هنوز مشخصات دقیق آنها مشخص نیست.
از دیگر اطلاعات به اشتراک گذاشته است گوشی می توان به مشخصات نمایشگر آن اشاره کرد. آن X40 دارای نمایشگر ۶.۸ اینچی با طراحی سفارشی بهمراه پنل اولد است. طبق گزارش گیزموچاینا در اطراف نمایشگر آن X40 انحنا وجود دارد و  پنل آن نیز به سیستم کاهش نور PWM مجهز است.
در حال حاضر دیگر مشخصات فنی این گوشی مشخص نیست. احتمالا آنر این گوشی را بهمراه محصول دیگر به نام X40 مکس معرفی خواهد کرد.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster