قابلیت جدید اندروید ۱۳ امکان تفکیک داده ها و اپلیکیشن های شخصی و کاری را برای کاربران فراهم می کند. همچنین از این ویژگی می توان برای امنیت بیشتر داده ها نیز استفاده کرد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قابلیت جدیدی در اندروید ۱۳ ارائه می شود که با کمک آن به […]
قابلیت جدید اندروید ۱۳ امکان تفکیک داده ها و اپلیکیشن های شخصی و کاری را برای کاربران فراهم می کند. همچنین از این ویژگی می توان برای امنیت بیشتر داده ها نیز استفاده کرد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قابلیت جدیدی در اندروید ۱۳ ارائه می شود که با کمک آن به راحتی می توان فایل ها و داده های شخصی و کاری را از هم جدا کرد. این قابلیت با هدف بهبود تجربه کاربران ارائه شده است. به این ترتیب کاربران می‌توانند از یک دستگاه هم برای وظایف شغلی و هم برای کارهای شخصی بازی و سرگرمی استفاده کنند.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 طبق گزارش منتشرشده در وبلاگ گوگل بخشی از اندروید ۱۳ نسبت به بهبود های سال گذشته باز طراحی شد که طی آن کارمندان می توانند داده های شخصی را از شغلی جدا کنند. از طرفی امکان پایبندی به سیاست های مدیریت بخش فناوری اطلاعات شرکت خود نیز وجود دارد.
به گفته گوگل در اندروید ۱۳ امکان داشتن دو گالری مجزا برای ذخیره عکسها در یک دستگاه وجود دارد.بدین ترتیب اشتراک گذاری عکس ها و داده ها در اپلیکیشن های شخصی و کاری نیز آسان‌تر می‌شود. همچنین اندروید ۱۳ برای گوشی های پیکسل امکان تبدیل گفتار به نوشتار هوشمند را در اپلیکیشن های کاری فراهم کرده است و اصطلاحات تخصصی در ایمیل های کاری از گفتگوهای شخصی جدا خواهد شد.
همچنین کارمندان می‌توانند به راحتی تنظیمات امنیتی و حریم خصوصی دستگاه خود را از طریق ویژگی دیگری مدیریت کنند. مدیران فناوری شرکت نیز امکان کنترل بیشتر روی اتصالات وای فای دستگاه ها و گزارش های امنیتی و رمزهای عبور پیدا می کنند. با وجود ویژگی های بسیاری که گوگل برای اندروید ۱۳ بر شمرده است هنوز در فهرست قابلیتهای این سیستم عامل ویژگی‌های دیگری نیز در حالت به “زودی” قرار گرفته است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster