قابلیت Repost در اینستاگرام به کاربر امکان می دهد تا بتواند پست های دیگران را مجددا منتشر کند.داین عملکرد شبیه ریتوئیت در توئیتر است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قابلیت Repost در اینستاگرام در مرحله آزمایش قرار دارد و با کمک آن می توان پست های دیگران را در صفحه خود منتشر […]
قابلیت Repost در اینستاگرام به کاربر امکان می دهد تا بتواند پست های دیگران را مجددا منتشر کند.داین عملکرد شبیه ریتوئیت در توئیتر است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قابلیت Repost در اینستاگرام در مرحله آزمایش قرار دارد و با کمک آن می توان پست های دیگران را در صفحه خود منتشر کرد. به زودی آزمایش آن با کمک تعدادی از کاربران آغاز می شود و در صورت موافقت بصورت عمومی عرضه می شود. نماینده متا در ایمیلی به تک کرانچ در مورد این قابلیت می گوید: در حال حاضر در حال بررسی قابلیت اشتراک مجدد پست ها در فید هستیم.بدین ترتیب کاربر پست های که بیشتر با روحیات وی سازگار است را منتشر خواهد کرد. سازندگان اصلی نیز با این قابلیت اعتیچبار بیشتری پیدا می کنند. آزمایش آن نیز به زودی با تعداد کمی از کاربران آغاز خواهد شد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
مت ناوارا اولین فردی بود که ویژگی جدید اینستاگرام را مشاهده کرد و همچنین تصویری از آن را به اشتراک گذاشت. در تصویر مشخص است که در قسمت پروفایل کاربری بخشی به نام Repost اضافه شده است. احتمالا این برگه در بالای پروفایل کاربری تمامی پست های که توسط این قابلیت منتشر می شود را شامل خواهد شد. هنوز اطلاعات دقیق تری از این قابلیت و زمان عرضه عمومی آن منتشر نشده است. تاکنون کاربران امکان ارسال مجدد پست های دیگر کاربران را نداشته اند و تنها با اپلیکیشن های دیگر این امکان وجود داشت. در حال حاضر تنها می توان پست های مدنظر دیگر کاربران را در استوری به نمایش گذاشت. اما قابلیت جدید انتشار مجدد آن در فید را امکانپذیر می کند.
با توجه به اینکه متا از است اما گذاری پست ها در استوری مطلع است و یا کاربران پست ها را از طریق اپلیکیشن های دیگر برای هم ارسال می کنند تلاش دارد تا راه بهتری را در اختیار کاربران قرار دهد. هنوز اطلاعات تکمیلی از این ویژگی در دسترس نیست. احتمالا زمان ورود آن به مرحله آزمایشی اطلاعات بیشتری نیز از آن منتشر خواهد شد.آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster