دختر استیو جابز، بنیان‌گذار فقید اپل، با انتشار استوری‌ای در اینستاگرام به طراحی تکراری آیفون ۱۴ واکنش نشان داد. مدل‌های استاندارد آیفون ۱۴ برخلاف مدل‌های پرو همچنان بریدگی نمایشگر دارند.
اپل چهارشنبه‌‌شب در مراسم Far Out از گوشی‌‌های سری آیفون ۱۴ پرده‌برداری کرد و همان‌طورکه انتظار می‌رفت، مدل‌های استاندارد و پلاس تغییرات بسیار کمی نسبت‌ به نسل قبل تجربه کرده‌اند. آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس همچنان از پردازنده‌ی A15 (با تغییری نسبتاً جزئی در واحد گرافیکی) استفاده می‌کنند، بریدگی نمایشگر دارند و در پنل پشتی مجهز به دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی هستند.
به‌دنبال رونمایی آیفون ۱۴، بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی با میم‌های مختلف به طراحی این گوشی واکنش نشان دادند. آن‌طور که Android Authority می‌نویسد، حتی دختر استیو جابز (بنیان‌گذار فقید اپل) نیز به طراحی آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس واکنش نشان داده است.
استوری دختر استیو جابز برای تمسخر طراحی آیفون ۱۴ اپل
استوری دختر استیو جابز در اینستاگرام به طراحی تکراری آیفون ۱۴ اشاره می‌کند
اپل می‌گوید واحد پردازش گرافیکی را در تراشه‌ی A15 آیفون ۱۴ ارتقا داده است، بااین‌حال گوشی موردبحث در سایر زمینه‌ها قدرت پردازشی مشابه نسل قبل دارد. درحالی‌که آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس از حفره‌ی موسوم به Dynamic Island در بالای نمایشگر استفاده می‌کنند، آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس همچنان به بریدگی عریض مجهزند.

آیفون ۱۴، آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس در تاریخ ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۲ (۲۵ شهریور ۱۴۰۱) از راه می‌رسند و تاریخ عرضه‌ی آیفون ۱۴ پلاس برای ۷ اکتبر ۲۰۲۲ (۱۵ مهر ۱۴۰۱) تعیین شده است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster