توییتر اخیرا اعلام کرد که تست قابلیت ویرایش توییت را شروع کرده است و کاربران از طریق آن قادر به ادیت کردن توییت‌های خود خواهند بود. حالا وب‌سایت تک کرانچ گزارش داده است که احتمالا کاربران قادر خواهند بود فقط ۵ بار در طول بازه زمانی ۳۰ دقیقه بعد از انتشار توییت، آن را ویرایش کنند.
به نظر می‌‌رسد این مدت زمان برای ویرایش خطاهای یک توییت یا اضافه کردن یک فایل تصویری به آن کافی باشد و از طرفی میزان سوءاستفاده از این قابلیت کاهش یابد. به این ترتیب، محدودیت زمانی فوق باعث خواهد شد تا کاربران امکان ویرایش کامل یک توییت را نداشته باشند‌.
البته تک کرانچ در ادامه گزارش خود گفته است که احتمال اینکه توییتر محدودیت ۵ بار ویرایش توییت در عرض ۳۰ دقیقه را تغییر دهد وجود دارد. ضمنا توییتر این قابلیت را ابتدا برای کاربران توییتر آبی عرضه خواهد کرد. 
البته ظاهرا در مرحله اول، این قابلیت برای همه کاربران توییتر آبی عرضه نخواهند شد و ابتدا کاربران نیوزلند آن را دریافت خواهند کرد. سپس کاربران استرالیا آن را دریافت خواهند کرد و در ادامه کاربران کانادا و آمریکا این قابلیت را دریافت خواهد کرد. 
در هر حال، توییتر در سال‌های اخیر قابلیت‌های خوبی برای پلتفرم خود عرضه کرده است و انتظار می‌رود که درنهایت قابلیت ویرایش توییت را به‌طور عمومی عرضه کند. البته خیلی‌ها معتقد خواهند بود که این قابلیت باعث گسترس اطلاعات جعلی در توییتر خواهد شد و  باید منتظر بمانیم و ببینیم که این موضوع تا چه حد درست خواهد بود.
منبع: Gizchina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster