اینستاگرام قصد دارد قابلیت های جدیدی را برای کنترل بیشتر روی پست ها و محتوای نمایشی کاربر ایجاد کن.د این قابلیت ها اکنون در مرحله آزمایش قرار دارند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قابلیت های جدیدی در اینستاگرام عرضه خواهد شد تا کاربران بتوانند در این شبکه اجتماعی مدیریت بهتری روی نمایش […]
اینستاگرام قصد دارد قابلیت های جدیدی را برای کنترل بیشتر روی پست ها و محتوای نمایشی کاربر ایجاد کن.د این قابلیت ها اکنون در مرحله آزمایش قرار دارند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قابلیت های جدیدی در اینستاگرام عرضه خواهد شد تا کاربران بتوانند در این شبکه اجتماعی مدیریت بهتری روی نمایش پست ها داشته باشند. به عنوان مثال در این قابلیت ها امکان بی صدا کردن برخی کلمات خاص وجود دارد. همچنین پست های مربوط به این کلمات نیز برای این کاربران به نمایش در نخواهد آمد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 طبق پست جدید شرکت متا در وبلاگ خود اکنون این شرکت ویژگی های جدیدی را برای اینستاگرام آزمایش می کند تا کاربران بهتر بتوانند فید خود را به نمایش بگذارند. یکی از این قابلیت ها گزینه علاقمند نیستم است که میتوان برای برخی پست ها از این گزینه استفاده کرد. بدین ترتیب دیگر شاهد پست های مشابه نیز نخواهند بود.
همچنین ازین پس کاربران در اینستاگرام می‌توانند برخی کلمات خاص را بی صدا کنند و پست های مربوط به این کلمات نیز برای آنها به نمایش در نمی آید. در این قابلیت میتوان از دسته ای از کلمات یا عبارات استفاده کرد. در پست وبلاگی این شرکت علاوه بر قابلیت های جدید به برخی از قابلیت های کنونی این پلتفرم نیز اشاره شده است.
 با کمک این قابلیت ها کاربران می‌توانند محتواهای مورد علاقه خود را مشاهده کنند. یکی از آنها ویژگی  مورد علاقه ها است که با کمک آن کاربران قادرند انتخاب‌های مورد نظر خود را فهرست کنند تا پست های مربوط به آنها در الویت نمایش قرار بگیرد. اینستاگرام از مدت ها پیش تلاش دارد تا این پلتفرم را شبیه تیک تاک درآورد. البته این اقدامات با اعلام نارضایتی برخی کاربران همراه است.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster