بنچمارک انتونو لیست قدرتمندترین گوشی اندرویدی را تاکنون معرفی شده‌اند منتشر کرد. این لیست شامل دو دسته گوشی‌های پرچمدار و میان‌رده می‌شود‌.
طبق پیش‌بینی انتونو، ما در سال‌های آینده شاهد رقابت تنگاتنگی بین گوشی‌های پرچمدار و میان‌رده خواهیم بود و این موضوع می‌تواند نتایج دیگری را در پی داشته باشد.
در لیست گوشی‌های پرچمدار، هر ۱۰ گوشی برتر لیست مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۱ پلاس هستند و گوشی‌های مجهز به دایمنسیتی ۹۰۰۰ در لیست جایی ندارند. گوشی ایسوس راگ فون ۶ یک پله نسبت به ماه گذشته سقوط کرده و در رده دوم قرار گرفته است و جای آن را رد مجیک 7S گرفته است. گوشی رد مجیک 7S پرو‌ و iQOO 10 پرو نیز در رده‌های سوم چهارم قرار گرفته‌اند. در ادامه به ترتیب گوشی لنوو Legion Y70، گوشی iQoo 10، موتو X30 پرو، شیائومی 12S پرو و شیائومی میکس فولد ۲ قرار گرفته‌اند‌.
آنتوتو دو لیست دیگر نیز منتشر کرده است که شامل گوشی‌های زیرپرچمدار و گوشی‌های میان‌رده می‌شوند. در لیست زیرپرچمدار، گوشی ریلمی GT Neo3 در صدر قرار گرفته است و بعد از آن گوشی‌های ویوو S15 پرو و ردمی نوت 11T پرو پلاس  جای گرفته‌اند. بقیه گوشی‌های این لیست شامل وان پلاس Ace Racing Edition، وان پلاس Ace، اوپو رنو ۸ پرو پلاس، ردمی K50، ردمی نوت 11T پرو، اوپو K10 5G و ویوو ‌S15 می‌شوند. ‌
در بخش گوشی‌های میان‌رده نیز گوشی iQOO Z5 در رتبه نخست قرار گرفته است و بعد از آن گوشی‌های اوپو رنو ۸ پرو و شیائومی Civi 1S جای گرفته‌اند. آنر ۷۰ در رده چهارم قرار است و بعد از آن آنر ۶۰، آنر ۵۰ پرو، شیائومی ۱۱، آنر ۱۱ Youth Edition و آنر ۵۰ جای گرفته‌اند. 
لازم به ذکر است که لیست‌های فوق مربوط به ماه آگوست می‌شوند و انتوتو امتیاز هر گوشی را با تست کردن ۱۰۰۰ دستکاه از آن محاسبه کرده است. نظر شما درباره نتایج فوق چیست؟
منبع: Gizchina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster