دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
با شماره گیری کد دستوری مربوطه به راحتی می توانید اینترنت ایرانسل را روی گوشی خود فعال کنید.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
مشترکان جدید ایرانسل برای استفاده از اینترنت همراه بایستی تنظیمات لازم را روی گوشی خود ثبت کنند. برای این امر می‌توان به راحتی با شماره‌گیری کد فعالسازی اینترنت ایرانسل، به خواست خود رسید.
برای استفاده از اینترنت همراه ایرانسل ابتدا بایستی از نواحی تحت پوشش این اپراتور آگاه شوید، اگرچه اولین اپراتور دیجیتال کشور، اکثر نقاط ایران پهناور را پوشش می‌دهد اما شاید شما در مکانی حضور داشته باشید که تحت پوشش ایرانسل نیست.
امکان فعالسازی اینترنت موبایل به دو روش دستی و خودکار میسر است. ساده‌ترین راه همان شماره‌گیری کد دستوری است که تنظیمات اینترنت ایرانسل برای مشترک ارسال شده و به راحتی می‌توان آن را پیکربندی کرد.
برای این کار کافی است کد دستوری #2*4*555* با سیم کارت ایرانسل شماره‌گیری شود، سپس تنظیمات فعالسازی اینترنت برای مشترک ایرانسل ارسال خواهد شد. است.
با کلیک روی تنظیمات ارسال شده، کافی است گزینه “install” را انتخاب کرده و پس از نمایش پیغام “installation completed” تنظیمات فعال شده و می‌توانید با روشن کردن اینترنت همراه، از اینترنت این اپراتور استفاده کنید.
اگر به هر دلیلی در فعالسازی اینترنت موفق نبودید، می‌توانید از روش ثبت دستی تنظیمات استفاده کنید که البته کمی وقت‌گیر بوده و بسته به گوشی‌های مختلف متفاوت است.
حال که اینترنت ایرانسل را روی گوشی خود فعال کرده‌اید، احتمالا بسته‌های رایگان به کارتان خواهد آمد که روش‌های دریافت اینترنت رایگان را می‌توانید در دیجیاتو دنبال کنید.
اگر بخواهید به صورت دستی، اینترنت ایرانسل خود را فعال کنید بله به مدل گوشی بستگی دارد. اما ساده‌ترین راه شماره‌گیری کد دستوری فعالسازی اینترنت ایرانسل است.
برای این کار کافی است به اپلیکیشن ایرانسل من مراجعه کرده یا کد دستوری #4*1*555* را شماره‌گیری کنید.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster