با توجه به رویه انتشار نسخه های جدید آندروید توسط گوگل انتظار می رود اولین نسخه آزمایشی بتا اندروید ۱۴ در آوریل ۲۰۱۴ منتشر شود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوگل نسخه آزمایشی Android 13 QPR1 را در ماه آینده در دسترس قرار می دهد. همچنین این شرکت در برنامه بتای سیستم […]
با توجه به رویه انتشار نسخه های جدید آندروید توسط گوگل انتظار می رود اولین نسخه آزمایشی بتا اندروید ۱۴ در آوریل ۲۰۱۴ منتشر شود.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوگل نسخه آزمایشی Android 13 QPR1 را در ماه آینده در دسترس قرار می دهد. همچنین این شرکت در برنامه بتای سیستم عامل موبایل نیز تغییراتی را ایجاد کرده است. علاوه بر آن گوگل تاریخ دقیق انتشار اولین نسخه اندروید ۱۴ بهمراه نسخه آزمایشی را نیز اعلام کرد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
یه گفته گوگل در صورت انتشار نسخه پایدار اندروید ۱۳ دیگر نسخه آزمایشی برای این اندروید منتشر نخواهد شد و پس از آن انتشار نسخه بتا QPR1 در ماه آینده انجام می شود. به گزارش 9to5Google نصب نسخه پایدار به کاربر امکان می دهد تا در صورت تمایل به حضور در برنامه سپتامبر بدون پاک کردن داده ها از برنامه خارج شود. در صورتی که کاربر بخواهد همچنان نسخه آزمایشی دریافت کند باید نام دستگاه خود را در برنامه بتا اندروید ثبت کند.
در بخش سوالات متداول بتا اندروید نیز تغییراتی ایجاد شده است. به عنوان مثال دیگر در بخش نخست پرسش های متداول فهرست کامل گوشی های پیکسل دیده نمی شود. بلکه باید به بخش دستگاه های واجد شرایط در قسمت شبکه مراجعه کرد.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster