دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
دکتردکتر در مرداد ماه امسال توانست رکورد نوبت‌دهی آنلاین را به 6 میلیون برساند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
مدیر عامل دکتردکتر با بیان اینکه این پلتفرم ثبت نوبت‌دهی آنلاین، توانسته رکورد 6 میلیون نوبت‌دهی آنلاین را ثبت کند از همکاری بیش از 14 هزار پزشک با این سامانه و ارائه خدمت این سامانه در تمامی استان‌های کشور خبر داد.
نیما فاضلی با تاکید بر اینکه دکتردکتر توانست رکورد 6 میلیون نوبت‌دهی آنلاین را در این مجموعه ثبت کند، گفت: « بسیار خوشحالیم که توانستیم این آمار بزرگ را ثبت کنیم و تمامی تلاش خود را برای ادامه این مسیر به منظور جلب رضایت پزشکان و کاربران خود به‌کار می‌بندیم.»
فاضلی با اشاره به اینکه دکتردکتر در این راه چالش‌های زیادی را پشت‌ سر گذاشته‌، گفت: «ما با وجود تمامی این چالش‌ها موفق شدیم تا ضمن ارائه خدمات متنوع، نقش رهبری در این بخش از بازار را برای خود تثبیت کنیم.»
به گفته مدیر عامل دکتردکتر، در حال حاضر بیش از 14 هزار پزشک با این شرکت همکاری می‌کنند و سه و نیم میلیون کاربر یکتا از خدمات ارائه شده این پزشکان بهره‌مند شده‌اند.
فاضلی همچنین اعلام کرده خدمات دکتردکتر در تمامی استان‌ها و بیش از 200 شهر کشور در دسترس کاربران است. 
مدیرعامل دکتردکتر با اشاره به نقشه راه و اهداف آینده پلتفرم گفت: «هدف اولیه ما این است که با تمرکز بر روی خدمات نوبت‌دهی آنلاین و بهبود تجربه کاربری پزشکان و بیماران، بتوانیم آمار 6 میلیون نوبت‌دهی را طی زمان کمتر از دو سال آینده تکرار کنیم و فضای بازار سلامت دیجیتال را به سمت توسعه هر چه بیشتر پیش ببریم.»
به باور او واقعیت این است که دیجیتالی شدن حوزه سلامت در ایران نسبت به میانگین جهانی روند کندی دارد.
فاضلی همچنین با تاکید بر اینکه در حال حاضر تنها یک تا دو درصد از خدمات بخش سلامت به شکل دیجیتال ارائه می‌شود، گفت: «این آمار در سطح جهان، بطور میانگین حدود 8 درصد است. ما بر این باوریم که می‌توانیم این بازار را 5 تا 6 برابر بزرگ‌تر کنیم و همزمان رهبری این بازار را ادامه دهیم.»
دکتردکتر، سامانه نوبت‌دهی و خدمات پزشکی آنلاین که در مرداد ماه امسال رکورد جدیدی را در زمینه نوبت‌دهی آنلاین ماهانه ثبت کرد، تا آمار کل نوبت‌های ثبت شده در این مجموعه که از سال 1394 فعالیت می‌کند، به عدد 6 میلیون برسد.
دکتردکتر، از سال 1397 و با سرمایه‌گذاری شرکت لیان کپیتال، روند توسعه سریعی پیدا کرد. همچنین خدمات مختلفی از جمله دریافت نوبت پزشک، خدمات پزشکی و آزمایش در محل، مشاوره تلفنی با پزشکان، دریافت نوبت خدمات دامپزشکی و مجله الکترونیک را تا امروز ارائه داد.
این استارتاپ، با فراهم کردن امکان دسترسی به پزشک در سراسر کشور، بیماران را در سراسر ایران به ‌صورت آنلاین، به مطب پزشکان و کلینیک‌های مختلف متصل می‌کند و بار نوبت‌دهی‌های تلفنی را از دوش پزشک، منشی و بیمار برمی‌دارد.
علاوه بر این سامانه دکتردکتر اعلام کرده سعی دارد با ارائه خدماتی کامل و متمایز، جایگاه خود را به‌ عنوان بخشی از زنجیره ارزش خدمات سلامت برای بیماران و پزشکان تثبیت کند.
دکتردکتر همچنین اعلام کرده با ارتقای راهکارها و توسعه خدمات خود، امکان دسترسی آسان بیماران به طیف وسیعی از پزشکان و مراکز درمانی را در سراسر ایران فراهم کرده است. این شرکت، بیماران را در سراسر ایران به ‌صورت آنلاین، به مطب پزشکان و کلینیک‌های مختلف متصل می‌کند و بار نوبت‌دهی‌های تلفنی یا حضوری را از دوش پزشک،منشی و بیمار برداشته است.
کاربران دکتردکتر به بیش از 80 تخصص پزشکی و مجموعه متنوعی از پزشکان متخصص و فوق تخصص دسترسی دارند. از میان پزشکانی که با دکتردکتر همکاری می‌کنند، بیش از 8 هزار پزشک در صفحه نخست جست‌وجوی گوگل قرار دارند که هزار نفر از این پزشکان در میان سه نتیجه اول گوگل هستند.
مجله اینترنتی دکتردکتر هم یکی از خدمات دیگر این شرکت است که با انتشار مقالات معتبر و علمی، در راستای ارتقا سطح دانش عمومی در حوزه پزشکی و سلامت فعالیت می‌کند. این مجله به طور ماهانه بیش از دو میلیون بازدید یکتا دارد و آمار بازدید ماهانه وبسایت دکتردکتر به بیش از چهار میلیون بازدید یکتا می‌رسد.
دکتردکتر یکی از اولین استارتاپ‌هایی است که شرکت لیان کپیتال با سرمایه‌گذاری روی آن به حوزه سلامت وارد شد. لیان کپیتال شرکت سرمایه‌‌گذاری خصوصی یا Private Equity است که از کسب‌وکارهای حوزه سلامت الکترونیک، غذا و نوشیدنی سالم و مکمل‌های غذایی و زیبایی حمایت می‌کند.
لیان کپیتال علاوه بر دکتردکتر، روی شرکت‌هایی همچون هومکا، مهرگیاه، توسعه طب آدریان سلامت، هیلیا فارمد و زیدشت سرمایه‌گذاری کرده و این شرکت‌ها را به رشد و توسعه رسانده است.  
مدیرعامل دکتر دکتر در مورد نقش لیان کپیتال در تحول رویکردهای این استارتاپ نیز، گفت: «رویکرد لیان کپیتال به شرکت دکتردکتر، جنبه صرفا کسب‌وکاری و مالی نیست و هدف آن خلق ارزش افزوده و تحول در اکوسیستم سلامت دیجیتال ایران بوده است.»
او با اشاره به دید مشترک بین دکتردکتر و لیان کپیتال به این حوزه، گفت: «قرار نیست که ما تنها یک سرویس سلامت آنلاین باشیم، بلکه هدف این است که دکتردکتر بخشی از چرخه سلامت الکترونیک باشد و با تسهیل فرآیندهای دشوار حوزه سلامت، با کمک تکنولوژی روز و اینترنت، در کنار پزشک و بیمار قرار بگیرد.»
دکتردکتر، به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو حوزه سلامت دیجیتال ایران، حمایت از رویدادها و همایش‌های علمی را در راستای فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی خود تا به امروز اجرایی کرده است. در تیرماه امسال دکتردکتر به عنوان حامی مالی سی و هفتمین کنگره رادیولوژی ایران، انجمن رادیولوژی ایران را برای برگزاری هرچه مطلوب‌تر این رویداد همراهی کرد.
این کنگره، بزرگترین گردهمایی رادیولوژیست‌ها و سایر متخصصین علوم مرتبط با رادیولوژی در ایران است. همچنین دکتردکتر از بیست‌ودومین کنگره بین‌المللی قلب و عروق که در 19 مهرماه برگزار می‌شود حمایت می‌کند. برای کسب‌ اطلاعات بیشتر یا بهره‌مندی از خدمات دکتردکتر می‌توانید به وبسایت www.drdr.ir مراجعه نمایید.   
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster