یکی از افشاگران که قبلاً به افزایش قیمت آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس اشاره کرده بود، می‌گوید این دو گوشی قطعاً با افزایش ۱۰۰ دلاری قیمت مواجه می‌شوند.
اپل قصد دارد ۱۶ شهریور امسال در رویداد Far Out چهار گوشی جدید خانواده‌ی آیفون را رونمایی کند. در ماه‌های اخیر، چند بار گفته شد که اپل ممکن است قیمت آیفون را در نسل جدید افزایش دهد و به‌نوشته‌ی iMore، افزایش قیمت آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس درمقایسه‌با نسل قبل بسیار محتمل است.
دن آیوز تحلیلگری است قبلاً گفته بود قیمت مدل‌های پرو خانواده‌ی آیفون 14 حدوداً ۱۰۰ دلار افزایش می‌یابد. حالا وی بار‌دیگر ادعاهای خود را تکرار کرده و گفته است که قیمت مدل عادی آیفون 14 تغییر نمی‌کند؛ بااین‌حال، آیفون 14 پرو و پرو مکس با افزایش ۱۰۰ دلاری قیمت مواجه می‌شوند.
آیوز می‌گوید افزایش قیمت آیفون‌های پرو نتیجه‌ی افزایش قیمت قطعات اولیه و ارائه‌ی قابلیت‌های جدید این گوشی‌ها است. به‌نظر می‌رسد اپل تصمیم گرفته است هزینه‌های اضافی تولید را به کاربران تحمیل کند. اپل گوشی آیفون 13 معمولی را با قیمت پایه‌ی ۷۹۹ دلار روانه‌ی بازار کرد و از همان زمان، برخی از اپراتورها این گوشی را با تخفیف عرضه کردند. دو گوشی آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس نیز به‌ترتیب با قیمت ۹۹۹ و ۱٬۰۹۹ دلار دردسترس مشتریان قرار گرفتند.

شایعه‌ها می‌گویند اپل امسال تولید آیفون مینی را متوقف می‌کند و به‌جای آن سراغ رونمایی آیفون مکس با نمایشگر ۶٫۷ اینچ می‌رود. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، ارزان‌ترین مدل از گوشی‌های جدید اپل آیفون 14 خواهد بود. این در حالی است که سال گذشته آیفون 13 مینی به‌عنوان ارزان‌ترین آیفون دردسترس قرار گرفت. پیش‌بینی می‌شود اپل در مدل‌های پرو از آیفون 14 برای اولین‌بار از دوربین ۴۸ مگاپیکسلی استفاده کند و بریدگی نمایشگر را حذف کند. این دو گوشی برخلاف آیفون 14 و آیفون 14 مکس به پردازنده‌ی A16 مجهز خواهند بود.
زومیت شانزدهم شهریور ساعت ۲۱:۳۰ کنفرانس مطبوعاتی Far Out را به‌طورجامع پوشش می‌دهد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster