دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
اکثر محصولات مرسدس در مدل ۲۰۲۳ بدون تغییرات فنی به فروش خواهند رسید. اما با وجود این، قیمت مدل‌ها افزایش پیدا کرده‌ است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
مرسدس برای عرضه مدل ۲۰۲۳ از محصولات خود آماده می‌شود. به همین جهت موجودی نمایندگی‌های این شرکت به زودی با مدل‌های جدید بروزآوری خواهد شد. اکثر محصولات مرسدس در مدل ۲۰۲۳ بدون تغییرات خاصی به فروش خواهند رسید. اما با وجود این، قیمت مدل‌ها افزایش پیدا کرده‌ و مشتریان باید مبالغ بیشتری برای آنها پرداخت کنند.
نگاهی به لیست قیمت جدید مرسدس بنز نشان می‌دهد شاسی‌بلند پرطرفدار G کلاس بیشترین افزایش قیمت را دارد. برای خرید مدل ۲۰۲۳ از این خودروی نمادین در تریم G550 حالا باید ۱۳۹ هزار و ۹۰۰ دلار پرداخت کرد که در مقایسه با مدل ۲۰۲۲ این رقم ۸۱۵۰ دلار بیشتر است. البته مرسدس بنز تاکید دارد G کلاس مدل ۲۰۲۳ تغییراتی خواهد داشت و همین امر افزایش قیمت آن را توجیه می‌کند.
به غیر از G کلاس، افزایش قیمت AMG GLE 63S 4Matic+ نیز قابل توجه است. این کراس‌اوور اسپرت در مدل ۲۰۲۳ قیمت خالصی برابر با ۱۲۰ هزار دلار دارد. این در حالی است که مدل ۲۰۲۲ با پرداخت ۱۱۶۸۵۰ دلار قابل خرید بود. استفاده از رنگ متالیک به صورت استاندارد در برخی تریم‌ها تنها تغییر خانواده GLE مدل ۲۰۲۳ است. اما در سایر مدل‌ها افزایش قیمت محصولات مرسدس بنز چیزی بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار خواهد بود.
بد نیست اشاره کنیم سبد محصولات مرسدس بنز برای سال آینده از نظر مدل‌های الکتریکی بسیار متنوع‌تر خواهد شد. ضمن اینکه AMG C43 جدید با تکنولوژی برگرفته از خودروهای فرمول یک به فروش خواهد رسید. شاید بدانید این سدان اسپرت از توربوشارژ برقی بهره می‌برد و موتور آن به طور جداگانه و تحت نظارت یک مهندس اختصاصی مونتاژ خواهد شد. برای اولین بار است که در مدلی غیر از AMG 63 مرسدس سیاست یک مهندس یک موتور را پیاده می‌کند.
گفتنی است ارزان‌ترین محصول مرسدس بنز در ایالات متحده CLA 250 خواهد بود. مدل ۲۰۲۳ از این سدان کوچک ۳۹,۳۵۰ دلار قیمت خواهد داشت.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster