دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
به گفته فعالان بازار خوردو نوسان نرخ دلار و نامشخص بودن شرایط واردات را شاید بتوان یکی از دلایل تغییرات در بازار خودرو دانست.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
به گفته فعالان بازار خوردو نوسان اندک نرخ دلار در بازار امروز را شاید بتوان یکی از دلایل تغییرات در بازار خودرو دانست، فعالان بازار خودرو بر این نکته تاکید می کنند که نامشخص بودن وضعیت مذاکرات برجام و انتشار اخبار متناقض در مورد واردات خودرو است، اخباری که موجب شده تا بازار دلار هم مانند بازار خودرو این روزها با تغییراتی همراه باشد. فعالان بازار خودرو معتقدند تا مشخص شدن نتیجه برجام بازار بلاتکلیف خواهد بود و عرضه و تقاضا در پایین سطح در بازار صورت می گیرد. به نظر می‌رسد نگرانی در خصوص آینده مذاکرات وین و ابهامات در این خصوص، بیشتر بر روی روند بازار خودرو موثر بوده است، تا جایی که قیمت دلار افزایشی شد و بازارها نیز یکی پس از دیگری، از روند بازار ارز متاثر شدند.
گزارش‌ها از وضعیت بازار خودرو حاکی از آن است پژو 206 تیپ دو مدل 1401 در حدود 2 میلیون تومان گران شده و 297 میلیون تومان قیمت خورده است. پژو 206 تیپ دو مدل 1400 نیز 2 میلیون تومان افزایش قیمت داشته و به 288 میلیون تومان رسیده است. پژو 206 تیپ 5 نیز افزایش 2 میلیون تومانی را تجربه کرده و به 352 میلیون تومان رسیده است.
در این میان، تیبا صندوقدار مدل 1399 از 184 میلیون تومان به 185 میلیون تومان رسیده است.
دنا معمولی مدل 1401 با 2 میلیون افزایش 402 میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو در نسخه توربو اتوماتیک با 5 میلیون افزایش 505 میلیون تومان معامله می‌شود.
همچنین در بازار خودرو، تارا اتوماتیک 2 میلیون گران شد و 560 میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده‌ای هم با همین میزان افزایش 450 میلیون تومان معامله می‌شود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster