آپدیت جدید گوشی های گلکسی S22 سامسونگ قابلیت های بهبود یافته و جدیدی را برای این گوشی ها عرضه خواهد کرد. در حال حاضر تنها کاربران کره ای و آلمانی به این نسخه دسترسی دارند. اما احتمالا دیگر کاربران نیز به زودی آن را در اختیار خواهند داشت. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی […]
آپدیت جدید گوشی های گلکسی S22 سامسونگ قابلیت های بهبود یافته و جدیدی را برای این گوشی ها عرضه خواهد کرد. در حال حاضر تنها کاربران کره ای و آلمانی به این نسخه دسترسی دارند. اما احتمالا دیگر کاربران نیز به زودی آن را در اختیار خواهند داشت.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، بروزرسانی اخیر منتشر شده تحت فریمور S90xBXXU2AVH9 دومین آپدیت سامسونگ در ماه جاری محسوب می شود که برای گوشی های پرچمدار منتشر می شود. در این بروزرسانی قابلیت Hyperlapse به دوربین تله فوتو 3x اضافه می شود. پیش از این تنها دوربین های اصلی و فوق عریض به آن دسترسی داشتند. همچنین سامسونگ قصد دارد تا ویژگی Astro Hyperlapse را نیز در آینده به گوشی های سری گلکسی اضافه کند. کاربران با کمک این قابلیت می توانند عکس های هنری متفاوت از آسمان شب تهیه کنند.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
در این بروزرسانی منطقه تشخیص کیوآر کد بزرگتر شده است و به گفته سامسونگ سرعت آن نیز به میزان قابل توجهی بهبود یافته است. در حال حاضر امکان تشخیص کیوآرکد موجود در اسناد نیز وجود دارد. سامسونگ عملکرد HDR را نیز بهبود بخشیده است. بطوری که اکنون بازتولید رنگ و تثبیت ویدئو در این سری از گوشی ها بطور چشمگیر بهتر شده است. علاوه بر آن وضوح و کنتراست طبیعی نیز در دوربین های تله فوتو و فوق عریض عملکرد بهتری خواهند داشت. به گفته سامسونگ حافظه برنامه و عملکرد هوش مصنوعی نیز در این نسخه بهینه شده است.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster