سامسونگ اخیرا از گوشی گلکسی زد فولد ۴ را سیستم عامل اندروید رونمایی کرد و و حالا یک یوتیوبر آن را تبدیل به یک‌ گوشی ویندوزی کرده است. این یوتیوبر با استفاده از ترکیب دو لانچر اندرویدی و Bixby Routines توانسته این کار را انجام دهد. 
گلکسی زد فولد ۴ به‌عنوان جدیدترین گوشی تاشو سامسونگ قابلیت‌های خوبی را برای کاربران ارائه کرده است و همین موضوع باعث شده تا یک یوتیوبر آن را تبدیل به یک گوشی ویندوزی کند بطوریکه رابط کاربری آن دارای همان کاشی‌های معروف ویندوز فون با قابلیت شخصی‌سازی است‌. شما همچنن می‌توانید در این رابط کاربری، دسترسی سریع‌تری به تنظیمات دوربین داشته باشید. 
در نسخه ویندوزی گلکسی زد فولد ۴ از محیط کاربری ویندوز ۱۰ استفاده شده است و آیکون‌های ساعت و تقویم و سایر تنطیمات در قسمت پایین قرار گرفته‌اند‌. یک پنل هم برای نوتیفیکیشن‌ها و تنظیمات وجود دارد. اگر یوتیوبر مذکور گفته است که تبدیل زد فولد ۴ به یک گوشی ویندوزی به‌‌طور کامل صورت نگرفته است اما با این کار عملکرد آن به نحو قابل توجهی افزایش یافته است. 
نظر شما درباره تبدیل یک گوشی اندرویدی به یک گوشی ویندوزی چیست؟ ترجیح شما کدامیک از این‌هاست. دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.
منبع: Gizmichina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster