پتنت جدید منتشر شده از گوشی Pixle Notepad شباهت بسیار زیاد آن به گلکسی زد فولد سامسونگ را در طراحی و ظاهر نشان میدهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، از مدت ها پیش خبرهایی در مورد تمرکز گوگل روی ساخت یک گوشی تاشو به نام پیکسل نوت پد منتشر شده بود. در […]
پتنت جدید منتشر شده از گوشی Pixle Notepad شباهت بسیار زیاد آن به گلکسی زد فولد سامسونگ را در طراحی و ظاهر نشان میدهد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، از مدت ها پیش خبرهایی در مورد تمرکز گوگل روی ساخت یک گوشی تاشو به نام پیکسل نوت پد منتشر شده بود. در ابتدا بنظر می رسید این گوشی تا اواخر سال میلادی معرفی شود. ولی تاکنون گوگل چیزی در مورد این گوشی منتشر نکرده است. در حالی که هرگز خبرهای دیگری از این گوشی درز نکرده است پتنت مربوط به این محصول در اینترنت منتشر شد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
طبق گزارش منتشر شده توسط 91mobiles پتنت مربوط به گوشی تاشو گوگل در تاریخ ژوئن سال گذشته به ثبت رسیده بود ولی انتشار آن به روز گذشته برمیگردد. طراحی این پتنت نشان میدهد بین گوشی تاشو گوگل و گلکسی زد فولد سامسونگ شباهت بسیاری وجود دارد. محصول جدید گوگل شبیه یک نوت بوک است که از وسط تا شده است. تفاوت آن با گلکسی زد فولد در قرارگیری دوربین سلفی است که در این پتنت در قاب بالایی قرار دارد. پیش از این نیز بارها رندرهایی از گوشی های پیکسل در فضای مجازی منتشر شده بود.
طبق شایعات منتشر شده این گوشی دارای صفحه نمایش بیرونی ۵.۸ اینچی است که نسبت به گلکسی زد فولد کمی عریض تر و کوتاه تر است. گوگل در این گوشی از تراشه تنسور استفاده خواهد کرد و دوربین اصلی آن یک حسگر ۱۲.۲ مگاپیکسلی بهمراه یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی با لنز اولتراواید و دو دوربین ۸ مگاپیکسلی برای دوربین سلفی است.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster