بر اساس گزارش خبرگزاری بلومبرگ، هزینه‌ی اشتراک تبلیغاتی نتفلیکس برای هر ماه احتمالاً چیزی بین 7 تا 9 دلار خواهد بود. در حال حاضر هزینه‌ی اشتراک استاندارد این سرویس استریم فیلم و سریال از 9.99 دلار آغاز شده و در بالاترین حالت به 19.99 دلار می‌رسد.
پس از این‌که نتفلیکس چند ماه پیش از کاهش تعداد کاربران خود برای اولین بار در یک دهه‌‌ی اخیر خبر داد، آقای رید هیستینگز (Reed Hastings) در ماه آپریل اعلام کرد که این شرکت آماده‌ ارائه‌ی اشتراکی جدید با پشتیبانی از تبلیغات است. خبر ایجاد این سرویس تبلیغاتی در ماه ژوئن توسط دیگر هم‌بنیان‌گذار نتفلیکس، تد ساراندوس (Ted Sarandos)، تایید شد.
بر اساس گزارش‌های قبلی، بسیاری از محتواهای نسخه‌ی استاندارد نتفلیکس در ابتدا برای نسخه‌ی تبلیغاتی آن ارائه نخواهد شد و اطلاعات فاش‌شده در نسخه‌ی موبایلی این سرویس نیز به عدم امکان دانلود فیلم‌ها و سریال‌ها در اشتراک یادشده اشاره داشته‌اند. حالا خبرگزاری بلومبرگ نیز ادعا می‌کند که نتفلیکس قصد دارد تا در هر ساعت، چهار دقیقه تبلیغات را به نمایش بگذارد و این تبلیغات در ابتدا و اواسط فیلم‌ها و سریال‌های این سرویس پخش خواهند شد.
گزارش هفته‌ی پیش بلومبرگ به عدم وجود تبلیغات در محتواهای مخصوص کودکان و محتواهای اورجینال نتفلیکس اشاره داشت. قرار است که اشتراک تبلیغاتی نتفلیکس ابتدا در سه‌ماهه‌ی پایانی سال جاری میلادی در برخی از کشورها و سپس در ابتدای سال 2023 در سایر کشورها عرضه شود.
منبع: The Verge
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster