طی همکاری اسپیس ایکس و شرکت تی موبایل سپاس ماهواره های استارلینک به شبکه تلفن های همراه متصل می شوند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا دو شرکت اسپیس ایکس و تی موبایل یواس با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا کاربران تلفن همراه بتوانند به شبکه دسترسی پیدا کنند. قرار است طی این […]
طی همکاری اسپیس ایکس و شرکت تی موبایل سپاس ماهواره های استارلینک به شبکه تلفن های همراه متصل می شوند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا دو شرکت اسپیس ایکس و تی موبایل یواس با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا کاربران تلفن همراه بتوانند به شبکه دسترسی پیدا کنند. قرار است طی این همکاری تلفن همراه کاربران به نوعی به ماهواره های قرارگرفته در مدار زمین متصل شوند.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
این همکاری در رویداد برگزار شده در تاسیسات موشکی اسپیس ایکس در جنوب تگزاس توسط ماسک اعلام شد. ماسک در این مورد گفت: در طرح جدید که از خدمات شرکت تی موبایل یواس استفاده خواهد کرد با کاهش وابستگی به دکل های موبایل میتوان برای ارسال تصاویر و متون در مکانهای بدون پوشش و بصورت اضطراری استفاده کرد.
طیف باند میانی تی موبایل یواس توسط ماهواره های استارلینک استفاده خواهد شد تا یک شبکه جدید ایجاد کند. از سال آینده نیز کاربران این شرکت می‌توانند در سرویس جدید ایجاد شده بصورت آزمایشی پیام ارسال کنند.
نسل جدید ماهواره های استارلینک در صورت توسعه همراه با آنتن های بزرگتری خواهند بود قرار است با موشک استارشیپ به مدار ارسال شوند. ماسک در مورد نسل جدید ماهواره های استارلینک گفت: در حال حاضر این شرکت در حال ساخت آنتن های ویژه است و این آنتن ها بسیار منحصر بفرد و پیشرفته است. علاوه بر آن بدون نیاز به خرید گوشی موبایل جدید می توان به این شبکه دسترسی داشت.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster