شیائومی قصد دارد یک برند جدید از زیرمجموعه خود با سری محصولات جدید معرفی کند که هدف آن جذب علاقه مندان به دنیای تکنولوژی است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شیائومی تاکنون دو برند فرعی دیگر مانند ردمی و پوکو را نیز برای پاسخگویی به نیاز مخاطبان خود معرفی کرده است. اکنون […]
شیائومی قصد دارد یک برند جدید از زیرمجموعه خود با سری محصولات جدید معرفی کند که هدف آن جذب علاقه مندان به دنیای تکنولوژی است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شیائومی تاکنون دو برند فرعی دیگر مانند ردمی و پوکو را نیز برای پاسخگویی به نیاز مخاطبان خود معرفی کرده است. اکنون گزارشی دیگر نشان می‌دهد این شرکت خود را برای معرفی یک برند فرعی دیگر آماده می کند که طی آن سری کاملاً جدیدی از دستگاهها معرفی خواهد شد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 هدف از این اقدام شیائومی نیز جذب علاقمندان به فناوری خواهد بود. در این گزارش آمده است با این برند فرعی گوشی های هوشمندی به فروش می رسد که در آن از یک سیستم عامل جدید با شباهت زیاد به اندروید خام استفاده شده است. طبق گزارش منتشر شده توسط گیزموچاینا هنوز شیائومی نام این برند فرعی را معرفی نکرده است. اما هدف اصلی آن علاقه مندان به دنیای فناوری بوده است. در خبرها نیز ذکر شده که گوشی‌های هوشمند با این برند تجاری دارای پرازنده های سری ۷۰۰ کوالکام هستند و در آن یک سیستم عامل اندرویدی نسبتاً خام اجرا می شود. همچنین گوشی های جدید که زیر مجموعه جدید شیائومی محسوب می‌شوند احتمالا از 188 تا ۳۱۳ دلار قیمت دارند که قیمت آن شباهت زیادی به اکثر گوشی های ردمی و پوکو دارد.
 این دسته از گوشیها احتمالاً در هند تولید خواهد شد و ممکن است گوشی های مقرون به صرفه ای را با تراشه اسنپدراگون ۷۶۵ عرضه کند. همچنین شیائومی قصد دارد بخش گوشی های هوشمند مربوط به علاقه مندان به تکنولوژی را نیز راه‌اندازی کند. زیرا معتقد است اکنون در هند فضایی ایجاد شده است که در آن میتوان با معرفی یک برند جدید فعالیت کرد. زیرا بیشتر افراد به سمت وان‌پلاس رفته اند و دستگاه‌های پیکسل نیز چندان محبوبیتی ندارند. البته تمامی خبرهای منتشر شده در مورد زیر مجموعه شیائومی هنوز توسط این شرکت به طور رسمی تایید نشده است.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster