شیائومی در طول یک دهه گذشته رشد چشمگیری داشته است و‌ در مناطق دنیا توانسته جای پای خود را سفت کند‌.
طبق گزارش اخیر این شرکت، سهم شیائومی در بازار گوشی هوشمند ارودا افزایش یافته است و بعد از سامسونگ در رده دوم جای گرفته است. این شرکت موفق شده است در سه ماهه دوم امسال جایگاه دوم را از چنگال اپل در بیاورد و تبدیل به دومین برند محبوب قاره اروپا بشود. 
طبق گزارش شیائومی، سهم بازار این شرکت در اروپا به ۲۱.۷ درصد رسیده است که جایگاه دوم را برای آن بعد از سامسونگ رقم زده است. در سطح جهانی نیز در ۵۵ بازار جزو ۳ تای اول و در ۶۷ بازار جزو ۵ تای اول بوده است. سهم این شرکت همه مناطق دنیا از جمله خاورمیانه، آمریکای لاتین و آسیا رشد داشته است. 
در بخش درآمد نیز، درآمد جهانی شیائومی حدود ۴۸.۴ درصد از کل درآمدهای این شرکت را تشکیل داده است و این نشان می‌دهد که تقریبا نصف درآمدهای شیائومی به خارج از چین وابسته است.
شیائومی اخیر در لیست Fortune Global 500 در رده ۲۶۶ قرار گرفته بود و که نسبت به سال ۲۰۲۱ رشد ۷۲ پله‌ای را تجربه کرده است. این شرکت سرمایه‌گذاری عظیمی در بخش تحقیق توسعه کرده است و به‌تازگی گوشی‌های پیشرفته‌ای مثل شیائومی 12S اولترا و‌میکس فولد ۲ را معرفی کرده است. حالا باید ببینیم عملکرد این شرکت چینی تا آخر سال چگونه خواهد بود.
منبع: Gizmochina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster