یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
در هفته خودرویی مونتری امسال که به پایان رسید دوزنبرگ مدل J سال ۱۹۳۲ توانست جایزه مهمی را نصیب خود کند. در این رویداد خودرویی مهم شاهد برخی سورپرایزهای بزرگ بودیم اما خودروهای کلاسیک نیز توجه زیادی را به خود جلب کردند. برنده بهترین نمایش پبل بیچ امسال خودروی دوزنبرگ مدل J سال ۱۹۳۲ بوده و جایزه بهترین نمایش Quail نیز به جگوار دی تایپ ۱۹۵۶ رسید.
به گزارش motor1، دوزنبرگ اولین خودروساز آمریکایی است که از سال ۲۰۱۳ تاکنون این جایزه را به خانه می‌برد. آخرین بار پاکارد ۱۲ مدل ۱۹۳۴ بود که موفق به کسب این عنوان شد. همچنین باید گفت این هفتمین خودروی آمریکایی است که چنین جایزه‌ای را کسب می‌کند. دوزنبرگ مدل J یاد شده با ۴۰ خودرو از ۱۸ کشور مختلف برای کسب این جایزه رقابت داشت و در نهایت توانست عنوان مهم را از آنِ خود کند. از جمله رقبای این خودرو می‌توان به تالبوت لاگو T26 گرند اسپرت ۱۹۵۱، دوزنبرگ J گربر کابریولت ۱۹۳۰ و تالبوت لاگو T150C-SS سال ۱۹۳۷ اشاره کرد.
ملی اندرسون مالک دوزنبرگ می‌گوید:
ما چندین سال منتظر این جایزه بودیم و در سال‌های پیش نیز به آن نزدیک شدیم اما هرگز نتوانستیم برنده واقعی باشیم.
در نمایشگاه پبل بیچ امسال بیش از ۲.۶۷ میلیون دلار برای خیریه‌های مختلف جمع‌آوری شد. همان‌طور که گفته شد جگوار دی تایپ ۱۹۵۹ نیز برنده جایزه بهترین نمایش Quail شد. این خودرو یکی از حدود ۲۰۰ خودروی شرکت کننده در این مسابقه بود و به خاطر ساختار، طراحی، توجه به جزئیات و فرایند بازسازی فوق‌العاده خوب خود برنده شد. جگوار دی تایپ مسابقه‌ای سه سال پیاپی یعنی از سال ۱۹۵۵ تا ۱۹۵۷ برنده مسابقات لمان شده است. از دیگر برندگان بخش Quail می‌توان به آلفارومئو جیولیتا برتونه اسپرایت کوپه، بی ام و M1 1980، سیتروئن اسکوال پروتوتایپ ۱۹۵۹ و… اشاره کرد. هفته خودرویی مونتری برای خودروسازان نیز بسیار اهمیت داشت و محصولات جدیدی را شاهد بودیم. استون مارتین ونتیج رودستر V12، لامبورگینی اوروس پرفورمنته، لینکلن مدل L100 و… جزو خودروهایی بودند که در این رویداد خودرویی معرفی شدند.
Elemento
این تالبو لاگو تی ۱۵۰ که نوشتین دوستان برن عکساشو ببینن طراحی قطره اشکی این کوپه هوش از سر آدم میبره. چند وقت پیش همین موتور وان خبرش رو گذاشته بود که یک نمونه ش ۱۳.۵ میلیون دلار فروش رفته
طراحی های دهه ۱۹۲۰تا ۱۹۴۰میلادی رو خیلی دوست دارم؛یه حس کمال گرایی درشون دیده میشه انگار طراح با خودش میگفته میخوام چیزی بسازم که هیچ کس نتونه بگه “این زشته”
M
این حس کمال گرایی هنوز در بعضی خودروساز های بزرگ جهان یافت میشه کافیه واژهGENESISرا سرچ کنید
JDM lover
بسسسههه شهاب
Alan.r
شهاب جان داداش لطفاً بیا پایین
Amin
دوزنبرگ یه موتور ۸ سیلندر خطی معروف هم داره که در لیست موتور های برتر تاریخه
JDM lover
چه طراحی دلنشینی داره
Si
یه شاهکار واقعی
Payfast
چقدر طراحی ها اون موقع شبیه هم بوده شبیه بوگاتی تایپ ۵۷ و ۵۹ عه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آیا حساب کاربری ندارید؟
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط digitalwebmaster