دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
سومین سری از رویدادهای SkillUp   جمعه 4 شهریور به صورت حضوری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
سومین سری از رویدادهای SkillUp  با حمایت تپسی و به میزبانی Quera  جمعه 4 شهریور به صورت حضوری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.
در این رویداد تمرکز بر روی تکنولوژی Back-End است و افراد باتجربه‌ی این حوزه به توضیح درباره نوع فعالیت و چگونگی امکان پیشرفت در این حوزه می‌پردازند.
برگزاری این رویداد با تمرکز بر دانش بک‌اند از آنجایی مهم و قابل توجه است که برنامه‌نویسان بک‌اند که این برنامه‌نویسان پشت‌صحنه سایت‌ها هستند. همچنین این حوزه به طور جدی نیازمند به‌روزرسانی دانش و اطلاع از اتفاقاتی که در شرکت‌های بزرگ در حوزه‌ی بک‌اند شکل گرفته است.
برگزار کنندگان این رویداد بر این باورند که آشنایی با ابزارها و تکنولوژی‌های جدید و نحوه‌ استفاده از آنها از زبان افراد ماهر این حوزه، می‌تواند میانبر خوبی برای علاقه‌مندان این حوزه باشد.
مدیران فنی از شرکت‌های تپسی، کوئرا، آیتول، بله و پادرو در این رویداد حاضر می‌شوند. بر اساس برنامه‌ریزی‌های اعلام شده در این رویداد تمرکز بر موضوعاتی مثل چالش‌های بازار کار برنامه‌نویسان، نقشه راه بک‌اند دولوپر شن، پارادایم Functional، چالش‌های فنی بک‌اند و معماری میکروسرویس تپسی و در نهایت راه‌کارهایی برای جلوگیری از هک شدن است.
SkillUp سری رویدادهایی است که به‌شکل فصلی و با هدف انتقال تجربه در حوزه‌های روز دنیای تکنولوژی برگزار می‌شود.
این سری رویدادها قصد دارند تا در هر رویداد با دعوت از متخصصان یک حوزه‌ پیشرو در دنیای تکنولوژی، نحوه ورود به آن حوزه، کاربردهای آن در کسب‌وکارهای ایران و جهان و چشم‌اندازهای آینده و رشد آن حوزه را مورد بررسی قرار دهد.
ارائه‌های تخصصی این رویداد، شامل ارائه‌هایی از توسعه‌دهندگان شرکت‌های مطرح درباره چالش‌های توسعه فرانت‌اند و معرفی ابزارهای جدید این حوزه است.
همان‌طور که در رویدادهای حوزه تکنولوژی و نوآوری همواره بر روند و اهمیت شبکه‌سازی تمرکز شده، در این رویداد هم شبکه‌سازی یکی از مسائل مهم رویداد است. در این بخش شرکت‌کنندگان با هم آشنا می‌شوند و در ادامه به پرسش و پاسخ با سخنرانان می‌پردازند.
همچنین یک پنل گفت‌وگو هم در این رویداد برگزار خواهد شد که در این بخش سخنرانان به گپ‌وگفت و تبادل نظر با یکدیگر در مورد موضوعات روزدر مبحث فرانت‌اند خواهند پرداخت.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster