بر اساس گزارش شرکت تحقیقاتی Canalys، سهم اپل از بازار گوشی‌های هوشمند آمریکا در سه‌ماهه‌ی دوم سال جاری میلادی با رشدی 3 درصدی نسبت به سال گذشته به 52 درصد رسیده است. علت اصلی این موضوع نیز فروش فوق‌العاده‌ی سری آیفون 13 در بازه‌ی زمانی یادشده می‌باشد.
گزارش Canalys نشان می‌دهد که اپل موفق به فروش 18.5 میلیون گوشی در سه‌ماهه‌ی دوم سال 2022 شده که نیم میلیون بیشتر از میزان فروش گوشی‌های این شرکت در بازه‌ی زمانی مشابه در سال 2021 بوده است. سامسونگ نیز با رشدی 4 درصدی نسبت به سال گذشته موفق به فروش 9 میلیون گوشی هوشمند شد. با توجه به آمار منتشرشده، به‌نظر می‌رسد که میزان تقاضا برای گوشی‌های سری گلکسی S و گلکسی A در آمریکا کماکان رو به افزایش است.
همچنین شرکت موتورولا موفق به حفظ جایگاه سوم خود در بازار گوشی‌های هوشمند آمریکا شد و توانست تا 9 درصد از سهم این بازار را به خود اختصاص داده و 9 میلیون گوشی هوشمند را در این کشور به‌فروش برساند. شرکت گوگل نیز به‌لطف فروش 800 هزار واحدی گوشی‌های پیکسل 6 و 6 پرو موفق به ثبت رشد خیره‌کننده‌ی 230 درصدی در بازار آمریکا شد و سهم خود از این بازار را به 2 درصد افزایش داد.
لیست پرفروش‌ترین گوشی‌های سه‌ماهه‌ی دوم سال 2022 در آمریکا از دیدگاه Canalys به شکل زیر است:
منبع: PhoneArena
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster