شرکت Caviar از نسخه سفارشی گوشی گلکسی زد فولد ۴ سامسونگ با قیمت ۱۰ هزار دلار رونمایی کرد. این گوشی های شیک و خاص از طلا، چرم و ذرات شهاب سنگ ساخته شدند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شرکت Caviar که گوشی های سفارشی هوشمند محبوب بازار را ارائه می کند، اکنون […]
شرکت Caviar از نسخه سفارشی گوشی گلکسی زد فولد ۴ سامسونگ با قیمت ۱۰ هزار دلار رونمایی کرد. این گوشی های شیک و خاص از طلا، چرم و ذرات شهاب سنگ ساخته شدند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شرکت Caviar که گوشی های سفارشی هوشمند محبوب بازار را ارائه می کند، اکنون جدیدترین مجموعه خود به نام Heralds of Galaxy را عرضه کرده است که در آن ۴ طرح جدید از گوشی تاشو سامسونگ به نام گلکسی زد فولد ۴ دیده می شود. طبق گفته Caviar در ساخت این گوشی ها از طلا، چرم و ذرات شهاب سنگ استفاده شده است. مدل های مختلف این گوشی از قیمت ۹۴۷۰ دلار شروع می‌شود و گرانترین آن که با قطعات شهاب سنگ ساخته شده قیمتی حدود ۱۰ هزار دلار خواهد داشت.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 در مدل Golden Meteor نیز پنل پشتی کاملاً باز طراحی شده و جذاب ترین مدل گلکسی زد فولد ۴ محسوب می شود. این محصول از ذرات سه نوع شهاب سنگ مختلف بهره گرفته است که هر کدام از قطعات در نوع خود بی نظیر بوده و این مدل ها نیز دارای طراحی منحصر به فردی هستند. به گفته شرکت سازنده این طرح های خاص تنها در ۲۹ دستگاه تولید شده و لوگوی این شرکت نیز از جنس طلای ۲۴ عیار و یا ترکیبی از آن با آلیاژ جواهرات آبکاری است. نسخه ارزان تر گلکسی z فولد ۴ با قطعات شهاب سنگ و بدون طلا تولید شده و قیمت آن ۱۰۶۸۰ دلار است. با توجه به اینکه طراحی این گوشی ها همگی به صورت سفارش شده ساخته می شود قطعات داخلی آنها همان نسخه استاندارد است و به تراشه Snapdragon 8+ Gen 1 و دوربین سه گانه 50 مگاپیکسلی مجهز خواهد بود.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster