سامسونگ قصد دارد یک مرکز تحقیق و توسعه جدید در کره جنوبی احداث کند که تنها روی صنعت تراشه متمرکز باشد. قرار است این مرکز طی شش سال آینده با مبلغی بالغ بر ۱۵ میلیارد دلار ساخته شود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طی بیانیه سامسونگ الکترونیکس این شرکت یک مرکز تحقیق […]
سامسونگ قصد دارد یک مرکز تحقیق و توسعه جدید در کره جنوبی احداث کند که تنها روی صنعت تراشه متمرکز باشد. قرار است این مرکز طی شش سال آینده با مبلغی بالغ بر ۱۵ میلیارد دلار ساخته شود.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طی بیانیه سامسونگ الکترونیکس این شرکت یک مرکز تحقیق و توسعه جدید در کره جنوبی احداث میکند که طی آن فناوری های مربوط به تولید تراشه های جدید توسعه یابد. این مرکز بودجه‌ای بالغ بر ۱۵ میلیارد دلار دریافت می کند.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 سامسونگ به عنوان بزرگترین تولید کننده تراشه حافظه مرکز تحقیق و توسعه خود را در کره جنوبی با هدف ایجاد تحقیقات پیشرفته روی نسل جدید تراشه ها و همچنین توسعه فناوری ها آغاز خواهد کرد. در بیانیه این شرکت هدف از ساخت این مرکز غلبه بر محدودیت های موجود در صنعت تراشه عنوان شده است. لی جائه یونگ، وارث سامسونگ و با سمت نائب رئیس این شرکت نیز در مراسم احداث این مرکز حضور داشته است.
طبق گزارش منتشر شده توسط رویترز این مرکز قرار است در منطقه ای در جنوب سئول ساخته شود و سامسونگ با کمک آن می تواند توسعه فناوری های خود را همانند یک نقشه راه بلند مدت به کار گیرد.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster