پیش‌بینی می‌شود قابلیت فیلم‌برداری فوق‌عریض 4K با سرعت ۶۰ فریم‌برثانیه در به‌روزرسانی‌های آینده به گلکسی زد فلیپ ۴ و گلکسی زد فولد ۴ اضافه شود.
یکی از بهبودهای ساده، ولی مهم گلکسی S21 اولترا در سال گذشته، درباره‌ی دوربین فوق‌عریض بود. سامسونگ علاوه‌بر‌اینکه به کاربران امکان می‌دهد با آن عکس‌های ماکرو ثبت کنند، قابلیت فیلم‌برداری 4K با دوربین‌های فوق‌عریض با سرعت ۶۰ فریم‌برثانیه را نیز اضافه کرده است.
نکته‌ی مهم اینکه گلکسی S21 و S21 پلاس از این قابلیت پشتیبانی نمی‌کردند و همین امر ظاهراً در گلکسی زد فولد ۴ نیز صدق می‌کند که هیچ ارتقایی برای دوربین فوق‌عریض به‌ارمغان نمی‌آورد و فقط از ضبط 4K با سرعت ۶۰ فریم‌بر‌ثانیه در دوربین اصلی پشتیبانی می‌کند؛ اما این‌بدان معنا نیست که شما هرگز دوربین فوق‌عریض ضبط 4K با سرعت ۶۰ فریم‌بر‌ثانیه نخواهید داشت.
گلکسی S21 و S21 پلاس بدون پشتیبانی از ویدئو فوق‌عریض 4K با سرعت ۶۰ فریم‌بر‌ثانیه روانه‌ی بازار شدند؛ اما سامسونگ بعداً با انتشار به‌روزرسانی نرم‌افزاری، ویژگی مذکور را اضافه کرد. پیش‌بینی می‌شود سامسونگ همین کار را برای گلکسی زد فولد ۴ و احتمالاً گلکسی زد فلیپ ۴ انجام دهد و با به‌روزرسانی نرم‌افزاری این قابلیت را ارائه کند.

درباره‌ی به‌روزرسانی‌ها باید بگوییم که گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ به‌مدت چهار سال به‌روزرسانی‌های مهم سیستم‌عامل را تا اندروید ۱۶ دریافت خواهند کرد. گفتنی است گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ اکنون اندروید ۱۲ را اجرا می‌کنند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster