لنوو اعلام کرد در گوشی گیمینگ Legion Y70 از نوعی سیستم خنک کنندگی بسیار خوب شبیه یخچال استفاده کرده است که می تواند علاوه بر دفع کردن حرارت باعث خنک کردن دستگاه شود.  به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، لنوو در تاریخ ۲۷ مرداد طی رویدادی از گوشی گیمینگ خود با نام Legion […]
لنوو اعلام کرد در گوشی گیمینگ Legion Y70 از نوعی سیستم خنک کنندگی بسیار خوب شبیه یخچال استفاده کرده است که می تواند علاوه بر دفع کردن حرارت باعث خنک کردن دستگاه شود.
 به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، لنوو در تاریخ ۲۷ مرداد طی رویدادی از گوشی گیمینگ خود با نام Legion Y70 رونمایی خواهد کرد. پیش از رونمایی نیز برخی جزئیات و مشخصات فنی این پرچمدار قوی منتشر شده است. طبق گزارش‌های اخیر گیزموچاینا، لنوو پیش از تاریخ رسمی معرفی مکانیزم خنک کنندگی این گوشی را نیز با توضیحات بیشتر معرفی کرده است.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 به گفته وی در این گوشی از محفظه بخار 5047 میلی متر مربع استفاده شده است. ضخامت پروفیل آن بسیار نازک است به طوری که ضخامت کلی آن بدون دوربین حدود 0.8 میلی متر خواهد بود. همچنین در این گوشی یک دوربین ۵۰ مگاپیکسلی به همراه لرزشگیر اپتیکال تصویر ارائه شده است. در گوشی گیمینگ Legion Y70 10 لایه اجزا و عوامل مکانیکی به همراه دفع کننده حرارت تعبیه شده است که قادر است این گوشی را به طور منحصربه‌فردی خنک کند.
 به گفته لنوو این سیستم شباهت زیادی به یخچال دارد. در این گوشی از مشخصات گیمینگ قوی استفاده شده است اما مشتریان عادی نیز می توانند از آن استفاده کنند. با وجود عدم استفاده از اجزای بازی مانند دسته تریگر و رابط کاربری بر پایه گیمینگ این گوشی با وجود تراشه Snapdragon 8+ Gen 1 کوالکام و استفاده از ۱۶ گیگابایت رم و بهره‌مندی از شارژ سریع ۶۸ وات می تواند برای بازی مناسب باشد. همچنین مکانیسم خنک کنندگی عالی، این گوشی را برای علاقمندان به گیمینگ مناسب کرده است.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster