پاوربانک جدید انکر با ظرفیت ۲۴۰۰۰ میلی آمپر ساعت با نام PowerCore 24K مجهز به استاندارد PowerDelivery 3.1 است که می‌تواند با قدرت ۱۴۰ وات ساعت دستگاه های مختلف را شارژ کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شارژر جدید قابل حمل انکر با قیمت ۱۵۰ دلار و با نام PowerCore 24K عرضه […]
پاوربانک جدید انکر با ظرفیت ۲۴۰۰۰ میلی آمپر ساعت با نام PowerCore 24K مجهز به استاندارد PowerDelivery 3.1 است که می‌تواند با قدرت ۱۴۰ وات ساعت دستگاه های مختلف را شارژ کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شارژر جدید قابل حمل انکر با قیمت ۱۵۰ دلار و با نام PowerCore 24K عرضه شد. این پاوربانک غول پیکر ۲۴ هزار میلی‌آمپر‌ساعت است که قابلیت شارژ مک‌بوک پرو ۱۶ اینچی را در مدت ۴۰ دقیقه تا ۵۰ درصد خواهد داشت. طبق گزارش ورج این پاوربانک دارای استاندارد PowerDelivery 3.1 است که می‌تواند از طریق پورت USB-C میتواند ۱۰۰ وات را ارائه کند. این پاوربانک از هر دو درگاه USB-C برای ارائه ۱۴۰ وات برق برق استفاده میکند و درگاه USB A آن قابلیت شارژ ۱۸ وات را دارد.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
انکر به تازگی شارژرهای دیگری را نیز عرضه کرده است که همگی آنها از استاندارد Power Delivery 3.1 بهره نبرد اند و تنها در هر پورت امکان خروج حداکثر ۱۰۰ وات را خواهند داشت. از مهمترین ویژگی شارژر PowerCore 24K می توان به وجود صفحه نمایش هوشمند اشاره کرد که در آن برخی اطلاعات مانند مصرف برق برای دستگاههای متصل و همچنین میزان انرژی باقی مانده را مشاهده کرد. به گفته انکر این نمایشگر انرژی ای به اندازه 0.36 وات مصرف میکند که می توان در صورت عدم استفاده آن را خاموش نگه داشت. انکر پاور بانک ۲۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی خود را با قیمت 149 دلار در آمازون عرضه کرده است.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster