دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
چری QQ که در ایران با نام ام وی ام 110 شناخته می‌شود، در آخرین نسل خود تبدیل به خودرویی برقی شده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
چری QQ که در ایران با نام ام وی ام 110 شناخته می‌شود، یکی از خودروهای کوچک و شهری معروف شرکت چری است. نسخه جدید این خودرو در چین با نام چری QQ Wujie Pro معرفی شده است که یک هاچ‌بک شهری برقی محسوب می‌شود.
هزینه تولید خودروهای کوچک شهری برای خودروسازان بسیار زیاد است و از این رو آن‌ها به برقی سازی این خودروها روی آورده‌اند. چری QQ نیز اکنون به عنوان یک هاچ‌بک برقی شهری شناخته می‌شود. قیمت چری Wujie Pro در تیپ پایه معادل 79990 یوان (11842 دلار آمریکا) است و بالاترین تیپ آن نیز 101900 یوان (15086 دلار آمریکا) قیمت خواهد داشت.
چری QQ Wujie Pro تنها در نسخه دو در و در قالب دو تریم از امکانات و برد به بازار عرضه می‌شود. مدل پایه به موتوری با توان 55 کیلووات مجهز است و برد آن نیز 301 کیلومتر خواهد بود. حداکثر سرعت این تیپ نیز 120 کیلومتربرساعت است. مدل دوم موتوری با قدرت 70 کیلووات دارد و برد آن نیز 408 کیلومتر خواهد بود. حداکثر سرعت تیپ دوم نیز 125 کیلومتر بر ساعت است. موتور الکتریکی در هر دو نسخه روی قسمت عقب خودرو نصب شده است.
چری QQ Wujie Pro همچنان خودرویی کوچک است. ابعاد این خودرو شامل 3402 میلی‌متر طول، 1559 میلی‌متر عرض و 1550 میلی‌متر ارتفاع می‌شوند. فاصله بین دو محور این خودرو نیز 2160 میلی‌متر عنوان شده است. رینگ‌های خودرو نیز از نوع 16 اینچی هستند.  چری QQ Wujie Pro چهار صندلی دارد اما برای دسترسی به فضای بار بیشتر، می‌توان صندلی‌های ردیف عقب را تا کرد.
یک صفحه نمایش لمسی به همراه یک دکمه فیزیکی، قسمت کنترل خودرو و سیستم سرگرمی را تشکیل می‌دهند. سیستم کنترل خودرو در چری Wujie Pro به تراشه نسل سوم کوالکام 6155 مجهز است. امکان مشاهده اطراف خودرو با زاویه 540 درجه از جمله قابلیت‌های این تراشه است. این زاویه گسترده از ترکیب دو عکس 180 درجه و 360 درجه به دست می‌آید. برای کاهش وزن تمام شده خودرو، بدنه چری Wujie Pro از جنس آلومینیوم ساخته شده است. انتظار می‌رود هاچ بک برقی چری در سه ماهه سوم سال 2022 به بازار عرضه شود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster