کاربران واتساپ اکنون می‌توانند به صورت دو طرفه پیامهای ارسال شده از دو روز قبل را حذف کنند.  به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، واتساپ در بیانیه ای از قابلیت حذف دوطرفه پیام ها در مدت زمان دو روز خبر داد. در این بیانیه آمده است امکان حذف دوطرفه توسط این پلتفرم از […]
کاربران واتساپ اکنون می‌توانند به صورت دو طرفه پیامهای ارسال شده از دو روز قبل را حذف کنند.
 به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، واتساپ در بیانیه ای از قابلیت حذف دوطرفه پیام ها در مدت زمان دو روز خبر داد. در این بیانیه آمده است امکان حذف دوطرفه توسط این پلتفرم از یک ساعت به کمی بیش از دو روز افزایش یافته است. کاربران می‌توانند در صفحه چت و با انتخاب پیام مورد نظر روی گزینه Delete ضربه بزنند و در این بین یکی از دو گزینه Delete for everyone یا Delete for me را برای حذف انتخاب کنند.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 نکته مهم در مورد حذف دوطرفه پیام ها استفاده از جدیدترین نسخه واتساپ روی گوشی دو طرف است. در صورتی که یکی از دو نفر از آخرین نسخه واتساپ استفاده کند اما طرف مقابل نسخه قدیمی تری را نصب داشته باشد پیام ها به صورت دو طرفه حذف نخواهد شد و در این مورد نیز نوتیفیکیشنی دریافت نمی شود. در حالی این قابلیت توسط واتساپ به صورت عمومی عرضه شده است که تلگرام به عنوان اصلی‌ترین رقیب واتساپ از مدتها پیش از قابلیت حذف دوطرفه پیام ها رونمایی کرده بود.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster